U Suzy privat Pardubice
U Suzy privat PardubiceU Suzy privat PardubiceU Suzy privat PardubiceU Suzy privat PardubiceU Suzy privat PardubiceU Suzy privat PardubiceU Suzy privat PardubiceU Suzy privat PardubiceU Suzy privat PardubiceU Suzy privat Pardubice

U Suzy privat Pardubice

Privát

Děčín

Ústecký kraj

735 941 573
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Denně 09:00-22:00
Ahoj ,zdravim vas panove . Vitejte na mem profilu. Pokud se neomluvis včas na domluvenou schůzku a nepřijdes budeš zablokovan a dalsi schuzka jiz nebude mozna. Pokud ti neberu telefon zavolam zpet. Jsem Suzy ceska holka .. 3 poprsí /přirodni/ Pokud máš rád masáž s teplim olejem /nuru/ telo na tělo masiruji cele tělo pri relaxačni muzice s happy endem (ukončení pusou nebo rukou)
V klasickým sexu ti nabídnu 69, oralek i hluboky ,vymena pozic ,libani dle sympatií, vystrik prsa zadek . Sex pouze s kondomem.
Pokudje je tvůj směr v sexu zaměřen na lehké SM hradky jsi u mě správně...nabízím pánský anal /dilda ruznych velikosti/ piss pouze aktivne/,oddalovani orgazmu,
dráždění bradavek,podvázaní,svazani,lehké mučení, bičik,pouta,svorky na bradavky .Dilator velikost S.M.L . Piss fetis .Veškeré pomůcky jsou dezinfikovane a připravené čistě pro dalšího klienta.

V klasice ti nabízím 69,oralek i hluboky, výměnu pozic,facesitting, ukončení možné na prsa zadek.
Neberu Romy. A jiné cizince.
Hygiena a čistota je u mě na 1 místě a totéž vyžadují i já po tobě, přijď mě navštívit do mého soukromí dostane se ti odměny od krásky. SEX POUZE S KONDOMEM! NENABIZIM SLUŽBU DO PÁRU. NEPŘIJIMAM KLIENTELU KTERA MA V TĚLE OMAMNE LÁTKY NEBO VĚTŠÍ MNOZSTVI ALKOHOLU!
Nedělám žádné rychlovky.

V privátu U Suzy privat Pardubice je 1 holka

Personál privátu U Suzy privat Pardubice

Suzy, privát DěčínSuzy, privát Děčín
32 let
167 cm
80 kg
Prsa č.3
Ahoj zdravím pánové vítejte na mém profilu. Pokud se na schůzku nedostavis a ani se včas neomluvis, další...