Stella v soukromí
Stella v soukromíStella v soukromíStella v soukromíStella v soukromí

Stella v soukromí

Privát

Praha

Hlavní město Praha

728 874 417
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Denně 10:00-21:00
Ahoj :-)

Jmenuji se Stella. Jsem mladá pohledná brunetka pro kterou bude potěšením strávit čas ve tvé společnosti a dopřát ti tak chvilku oddychu a relaxace v mém soukromí. Pokud si chceš popovídat, vypnout a uvolnit se v příjemné společnosti, ve které se budeš cítit jako s kamarádkou, pak jsem tu pro tebe. Vše u mě probíhá v zájmu zachování maximálního soukromí a diskrétnosti a kladu velký důraz na čistotu a osobní hygienu. To stejné očekávám i od tebe. Milý osobní a usměvavý přístup je u mě samozřejmostí a nikdy neposkytuji nic, co nemám sama ráda a co by mi mohlo být jakkoli nepříjemné.
Mé hnědé vlasy doplňují velké modré oči, světlá až alabastrová pleť a plné rty za kterými se schovává onen úsměv :) Moje postava skýtá nějaké to kilo navíc, ale díky pravidelnému cvičení je pevná a většina je uložena na těch správných místech a to hlavně v prsou a zadečku ;-)
Čas s Tebou si chci užít a trochu Tě poznat, proto je schůzka možná minimálně na hodinku. Je možné spolu strávit i delší čas. Vše u mě záleží na domluvě a vzájemných sympatiích. Ovšem nikdy neposkytuji nic bez ochrany, stejně tak jako neposkytuji anální sex, výstřik do pusy či na obličej, piss a další podobné praktiky.
Chci, aby ses u mě cítil příjemně a uvolněně. Zkrátka abys hodil starosti za hlavu, vypnul a alespoň na chvíli zapomněl na svět tam venku. Pokud tě má nabídka oslovila a rád by ses dozvěděl více informací, pak mi prosím zavolej. Naprosto chápu a respektuji, že ne vždy máš možnost mi z různých důvodů zavolat, takže se můžeme domluvit i prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Těším se na Tvoji návštěvu.

Tvá Stella

V privátu Stella v soukromí je 1 holka

Personál privátu Stella v soukromí

Stella, privát PrahaStella, privát Praha
28 let
172 cm
85 kg
Prsa č.6
Vítej :-) Dnešní svět je plný stresu a spěchu. Výmluvy, že na něco nemáme čas jsou na denním pořádku a sebe...