Natálka Liberec
Natálka LiberecNatálka LiberecNatálka LiberecNatálka LiberecNatálka LiberecNatálka LiberecNatálka Liberec

Natálka Liberec

Privát

Liberec

Liberecký kraj

704 087 367
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Po - Út, Čt - So: 08:00-21:00, St, Ne: zavřeno
AKCE DO 15.2. 15 MIN.SEXU ZDARMA K 1 HOD. NAVIC.
ORÁL I BEZ KONDOMU.
LÉČIVÉ A EROTICKÉ MASÁŽE,KVALIFIKOVANÁ AJUVERDA.SE SEXEM,I BEZ.
STRIPTÝZ.AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPELE.
TANTRICKÁ MASÁŽ U MĚ ZNAMENÁ PRO TEBE 6 MĚSÍCŮ BEZ STRESU!!!
Jsem hezká černovláska, u které se budeš cítit jako u své milenky. Záleží mi na tom,aby si dostal více než na co jsi zvyklý. To se může dít nejrůznějšími způsoby včetně smysluplného erotického zážitku. Nabízím erotické služby v bytě. V ceně je SEX,MAZLENÍ,LÍZÁNÍ,ORÁL,MASÁŽ ZAD .
UVÍTÁM I STARŠÍ PÁNY.ZAUCIM I NEZKUŠENÉ.
EROTICKÁ ANTISTRES MASÁŽ 30 MINUT.
HAVAJSKÁ MASÁŽ 1h.
EROTICKÁ MASÁŽ, S KLASIKOU.
TANTRICKÁ MASÁŽ 1H A 1,5H A NURU MASÁŽ-TĚLO NA TĚLO 1H. UVÍTÁM I STARŠÍ PÁNY ZHRUBA DO 60 LET. PO-UT 7-21.00H,ST A NE PO DOHODĚ,CT-SO 9-21.00H.ENGLISH,DEUTSCH.
UVÍTÁM I STARŠÍ PÁNY ZHRUBA DO 60 LET.
NURU MASÁŽ - tělo na tělo 1h (ukončení s masáží penisu a vyhoněním).
Atraktivní černovláska nabízí erotické služby ve svém bytě. KLASIKA, MAZLENÍ, LÍZÁNÍ, ORÁL s ochranou v základní ceně. Dále dělám EROTICKOU MASÁŽ, TANTRICKOU MASÁŽ s nádherně provoněnou místností afrodiziakálním olejem Ylang Ylang a k tomu afrodiziakální bylinný čaj, plus možnost AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPELE. Nedělám anál. VŠE POUZE S OCHRANOU. Jsem ve svém bytečku sama. Na SMS a skrytá čísla nereaguji. Samotný orálek nedělám. Výhody pro stálé klienty.
NURU MASÁŽ - stará tradiční japonská metoda. Prospěšná, vitalizující, smyslná. Masáž nuru gelem pronikajícím do více vrstev těla, velmi prospěšným pro tělo. V ceně afrodiziakální éterický olej Ylang Ylang a k tomu afrodiziakální bylinný čaj + možnost AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPELE.
TANTRICKÁ MASÁŽ - rozkoš, úleva, harmonizace, rozproudění sexuální energie po celém těle, aby se mohlo stát jednou velkou erotogenní zónou. Podpořenou nahou masérkou a energií tantra reiky. AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPEL - kouzelná, svůdná, vzrušující příprava k přijetí erotické a tantrické masáže. Erotický sprchový bylinný olej, Ylang -Ylang koupelový bylinný olej, Ylang-Ylang aromatický olej do aromalampy. I SPEAK ENGLISH, ICH SPRECHE EIN WENIG DEUTSCH.

V privátu Natálka Liberec je 1 holka

Personál privátu Natálka Liberec

Natálka, privát LiberecNatálka, privát Liberec
27 let
167 cm
60 kg
Prsa č.3
AKCE DO 15.2. 15 MIN.SEXU NAVIC K 1 HOD. ZDARMA. ORAL I BEZ KONDOMU. LÉČIVÉ A EROTICKÉ MASÁŽE, KVALIFIKOVANÁ...