Katty privatek Olomouc
Katty privatek OlomoucKatty privatek OlomoucKatty privatek OlomoucKatty privatek OlomoucKatty privatek OlomoucKatty privatek OlomoucKatty privatek OlomoucKatty privatek OlomoucKatty privatek OlomoucKatty privatek OlomoucKatty privatek Olomouc

Katty privatek Olomouc

Privát

Olomouc

Olomoucký kraj

736 707 324
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Denně 10:00-20:00
K dispozici od 11-20hod, domluva ideálně den předem, děkuji.

Ráda poskytnu erotické služby za FO. Diskrétně a beze spěchu, minimálně na hodinku, v čistém bytě v centru Olomouce. Ráda začnu pomazlením mými ňadry, oralek s ochranou, různé polohy, nabídnu laskání noziček a mnohé další, co k příjemné společně stráveném času patří.

Těším se na něžného gentlemena či zajíčka panice, který ocení vše s ochranou, sexy uniformy, punčošky a vysoké podpatky. Vše je na naší vzájemné domluvě. Já vysoká bruneta, sexy křivky. Foto autentické a aktuální, ňadra DD. Ráda tě doprovodím do tvého hotelu včetně společnosti při večeři po náročném dni. Není problém kdekoliv po republice za adekvatni finanční odměnu. Preferuji Brno/Olomouc a okolí.

Escort pouze na hotel či Pension, NE soukromý byt či chata. Nenabízím erotické masáže, anal, piss ani trojku, ráda přenechám kolegyním, které se na toto specializují. Děkuji za pochopení.

Těším se na tebe!

V privátu Katty privatek Olomouc je 1 holka

Personál privátu Katty privatek Olomouc

Katty, privát OlomoucKatty, privát Olomouc
32 let
176 cm
64 kg
Prsa č.4
Jsem ti dispozici od 10-20hod. Uvítám tě diskrétně a beze spěchu, minimálně na hodinku, v čistém bytě v...