Jesica privát
Jesica privátJesica privátJesica privátJesica privátJesica privátJesica privátJesica privátJesica privátJesica privátJesica privátJesica privátJesica privátJesica privát

Jesica privát

Privát

Praha 4

Hlavní město Praha

702 307 927
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Denně 08:00-21:00
Ahoj jmenuji se Jessica - mám 33/165/52 4ky BI upravená, čistotná, zvu k sobě zajištěné muže jenom do 50let, ženy nebo pár na příjemný relax, foto je originál. Noc dělám jen po tel.. dohodě - pouze pro solventní !!!
Co můžeš u mě zažít - hlavně příjemný relax spojení s erotikou. Moje nabídka je rozmanitá začíná příjemným rozhovorem pak v ložnici autoerotikou s pěkně velkým vibrátorem nebo striptízem, klasickým sexíkem, různými polohami, mám ráda análek i hlubokej o to víc ještě miluju sandwich, lehké S / M můžu také, mám ráda něžnost ale i divokost. Velké přirození mi problém nedělá. Lízání jeskynky, análku pouze v případě, že jseš hladce oholen. Můžeme zkusit i hry fantazii se meze nekladou. Nejsem klasický privátek to znamená, že funguji jen po tel. dohodě - dá se se mnou dohodnout i brzy ráno ale max. do 21.Escort, doprovod nedělám. CZ, GER.

V privátu Jesica privát je 1 holka

Personál privátu Jesica privát

Jesica, privát Praha 4Jesica, privát Praha 4
37 let
165 cm
52 kg
Prsa č.4
Nová adresa !!!!!!!!!!! Ahoj jmenuji se Jesicca - mám 29/165/52 4ky BI upravená, opálená, čistotná, zvu k...