Inna Bory Plzeň
Inna Bory PlzeňInna Bory PlzeňInna Bory PlzeňInna Bory PlzeňInna Bory PlzeňInna Bory Plzeň

Inna Bory Plzeň

Privát

Plzeň

Plzeňský kraj

725 761 281
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Po - St, Pá - So: 11:00-19:00, Čt, Ne: zavřeno
Only CZ men pleas :)

Ahoj, jmenuji se Inna. Všechny slušné a spolehlivé džentlmeny vítám.
Pokud chceš příjemně strávit čas se sexy, přitažlivou a milou slečnou se smyslem pro něhu i vášeň, jsem ta pravá ;)

!!! HYGIENA !!!, DISKRÉTNOST !!! (o totéž Tě k oboustranné spokojenosti žádám i já:) a Tvé potěšení, jsou u mě vždy na prvním místě 1.:)

Jestli se Ti nepodaří dovolat, napiš na Whats App ( nejlepší volba) či sms, ať si domluvíme podrobnosti. Jasné a výstižné zprávy šetří čas oběma :) Pokud nereaguji hned, měj prosím trpělivost, jsem obvykle časově dost vytížená - na Whats App a sms odpovím zpětně, jakmile to bude možné. Ignorovat Tě, je určitě to poslední, co bych chtěla. Klidně mě zkus kontaktovat několikrát. Samozřejmě odpovím pouze na seriozní zprávy.


Schůzku je nejlepší naplánovat trochu s předstihem, ale je možné, že to klapne i spontánně.

Včetně slastných chvil a mé atraktivní maličkosti ;) Tě čeká krásné a čisté prostředí v luxusním bytě, samozřejmě veškeré hygienické potřeby a malé občerstvení.

Jako doplněk jsou možné také relaxační masáže na mé extra velké posteli s pevnou matrací a příjemnou hudbou v klidném soukromí. Fyzický a duševní odpočinek tudíž zaručen ..

Parkovací místo zajištěno.

Těším se na naše setkání.