Děvčata
DěvčataDěvčataDěvčata

Děvčata

Privát

Praha 9

Hlavní město Praha

776 187 127
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Denně 10:00-22:00
Hezký den, ahojky :-)

LAURA - Pracuji do 23.1. včetně. 10:00-22:00 hod. Ahojky, hledáš dívku, se kterou se budeš cítit jako s kamarádkou? Jmenuji se Laura, jsem mladá, usměvavá a prý sympatická :) blondýnka s modrýma očima.
Těším se na společné mazlení, vášnivé milování a pohodový relax. Miluji mazlení, krásný sexík, líbání samozřejmě dle sympatií, lízání, 69, orálek i Bez, třeba i něco navíc...
MŮŽE BÝT ESCORT a CELÁ NOC.
NA SMS NEREAGUJÍ, PROSÍM JEN VOLAT, DĚKUJI.
Foto original.
Těším se na Tebe, Laura :)
JSEM NA TEL. 776 187 127

ELIŠKA - PO-PÁ 10:00-19:00 hod. Ahojky, hledáš dívku, se kterou se budeš cítit jako s milenkou? Jmenuji se Eliška, jsem 23l. velmi sexy česká slečna, zrzka s prsy č.4, která Ti ráda zpříjemní čas... Jsem smyslná a něžná, mazlivá a citlivá, usměvavá a sympatická, milenecký přístup... Miluji mazlení, krásný sexík, líbání samozřejmě dle sympatií, lízání, 69, orálek S/Bez s výstřikem do pusy a na tělo, společnou sprchu, footjob. Láká Tě rimming nebo piss? Není problém :) Ráda Tě budu rozmazlovat a hýčkat... budeš odcházet nadmíru spokojen... ENGLISH.
NA SMS NEREAGUJÍ, PROSÍM JEN VOLAT, DĚKUJI.
Foto original.
Budu se na Tebe těšit, Eliška :)
JSEM NA TEL. 776 187 127

PRACUJEME ZVLÁŠŤ, MŮŽE BÝT S NÁMI TROJKA

Přejeme Vám nádherný a pohodový den :-)