Božská Elen Plzeň
Božská Elen PlzeňBožská Elen PlzeňBožská Elen PlzeňBožská Elen PlzeňBožská Elen PlzeňBožská Elen PlzeňBožská Elen PlzeňBožská Elen PlzeňBožská Elen PlzeňBožská Elen PlzeňBožská Elen PlzeňBožská Elen Plzeň

Božská Elen Plzeň

Privát

Plzeň

Plzeňský kraj

730 178 888
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Denně 10:30-23:00
Dodržujte prosím domluvený termín návštěvy. Pokud se bez včasné omluvy nedostavíte, příště Vám již rezervaci neudělám. Buďte ohleduplní, jinak znemožňujete návštěvu ostatním a marníte můj čas.

Ahoj pánové,

jsem mladá, sexy, elegantní, pohledná, přitažlivá, veselá a inteligentní dívka z Plzně, která za finanční odměnu nabízí spoustu zábavy.
Pokud hledáte vyhublou slečnu, nejsem pro Vás ta pravá. U mě najdete dívku se smyslnými, sexy ženskými tvary a postavou tak akorát.
Zvu Vás k sobě do luxusního, útulného, čistého, nekuřáckého prostředí,
(diskrétní místo v centru města s vyhrazeným parkovacím stáním k dispozici), a nabízím Vám dokonalý osobní přístup GFE (Girlfriend experience = sex s přítelkyní) se spoustu polibků, doteků, laskání a hýčkání.
Empatie mi není cizí, tudíž je mojí největší prioritou uspokojení Vašich potřeb na maximum tak, abyste ode mě odcházeli spokojení a rádi se vraceli.

Mám ráda muže na úrovni, proto jsem vždy voňavá, upravená a oblečená v pěkném prádle.
Nerada pospíchám, i já si chci Vaši návštěvu užít.

Samozřejmostí je: ! ÚROVEŇ, DISKRÉTNOST, ČISTOTA, HYGIENA a ZDRAVÍ !, kdy pro oboustrannou spokojenost vyžaduji to samé i já od Vás.

Chcete překvapit kamaráda netradičním dárkem? Objednejte mu DÁRKOVÝ POUKAZ na hodinku potěšení v mé společnosti! Výběr poskytnutých služeb můžeme spolu domluvit předem, nebo to nechte na mé fantazii.... ;)

Pracuji i s páry a nezkušenými muži.

Z osobních důvodů neposkytuji své služby kuřákům, děkuji za pochopení. :))

Komunikuji na tel. (+420) 730 178 888, WhatsApp, nebo přes email: bozska.elena@seznam.cz.
Pokud se hned nedovoláš, zkus to prosím později, nebo mi napiš zprávu na WA či SMS, na kterou odpovím ihned, jakmile to bude možné.

Protože jsem časově dost vytížená, nezlob se, pokud nereaguji ihned, měj prosím trpělivost.

Velmi se na Vás těším !
****polibky****
Elena

V privátu Božská Elen Plzeň je 1 holka

Personál privátu Božská Elen Plzeň

Elena, privát PlzeňElena, privát Plzeň
25 let
157 cm
60 kg
Prsa č.3
Dodržujte prosím domluvený termín návštěvy. Pokud se bez včasné omluvy nedostavíte, příště Vám již rezervaci...