BBW Petra Kolín
BBW Petra KolínBBW Petra KolínBBW Petra KolínBBW Petra KolínBBW Petra KolínBBW Petra KolínBBW Petra KolínBBW Petra Kolín

BBW Petra Kolín

Privát

Kolín

Středočeský kraj

777 985 838
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Non-Stop
Ahoj pánové, jmenuji se Petra. Mnozí z vás mě již jistě znají.

Nabízím příjemné prožití intimních chvilekv příjemném prostředí.

Magický dotek tantrické masáže, sportovní masáže a sexu dokáže být po náročném období ať je to (den, týden, měsíc nedej-li bože delší doba) velice osvobozující, společná koupel s božským peelingem, jemné doteky pštrosích pírek velice povznášející, znějící hudba uklidňující, horký olej velice smyslný a každý dotek holé kůže neskutečně vzrušující.

Pokud si tedy potřebujete vážně odpočinout! Chcete o sebe nechat někoho pečovat po všech stránkách, po celou dobu své návštěvy aniž by na vás někdo nějak pospíchal? Navíc k tomu všemu ukojit své touhy a potřeby?

Tak jsem tu pro vás neříkám že jsem nejlepší ale vím že jsem lidská a velice nápaditá.

Vše můžeme dokončit jak se dohodneme je to jen o nás a o tom na čem se my dva spolu domluvíme. Dovolte mi abych se ve svém učení stále zlepšovala až jej nakonec dovedu k dokonalosti. Budu se těšit na Tvé zavolání.

V privátu BBW Petra Kolín je 1 holka

Personál privátu BBW Petra Kolín

Petra, privát KolínPetra, privát Kolín
40 let
165 cm
98 kg
Prsa č.6
Hi, gentlemen, my name is Petra. I'm sure many of you already know me. I offer a pleasant experience of...