Anna Pardubice privat
Anna Pardubice privatAnna Pardubice privatAnna Pardubice privatAnna Pardubice privatAnna Pardubice privatAnna Pardubice privat

Anna Pardubice privat

Privát

Pardubice

Pardubický kraj

722 540 384
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Po - Pá: 09:00-19:00, So - Ne: zavřeno
Ahoj,

jmenuji se Anna. Jsem milá a veselá slečna s pozitivním přístupem nejen k životu, ale také k sexualitě samotné. Vysoká, štíhlá zrzka.

Nabízím nezávazné diskrétní schůzky u mě doma, kde si příjemně odpočineš a zrelaxuješ. Žádný stres ani spěch, jen příjemná a ničím nerušená atmosféra s milenkovským přístupem a úsměvem na rtu. Pokud hledáš místo, kde se budeš cítit jako u kamarádky, pak jsi u mě správně.

Velice dbám na soukromí, spolu se zdravím, čistotou a diskrétností. Chci, abychom si schůzku užili oba, proto upřednostňuji hodinové setkání.

Pro získání více informací či domluvení schůzky mě kontaktuj na mé telefonní číslo. Nejlepší je mi napsat zprávu prostřednictvím aplikace WhatsApp či sms. Můžeš mi zkusit zavolat, ale ne vždy mám možnost hovor přijmout.

Těším se na naše setkání.

Tvá Anna :)

V privátu Anna Pardubice privat je 1 holka

Personál privátu Anna Pardubice privat

Anna, privát PardubiceAnna, privát Pardubice
26 let
175 cm
60 kg
Prsa č.3
Ahoj, jmenuji se Anna. Jsem milá a veselá slečna s pozitivním přístupem. Dbám na soukromí, spolu se zdravím,...