Adriana Postřižín privat
Adriana Postřižín privatAdriana Postřižín privatAdriana Postřižín privatAdriana Postřižín privatAdriana Postřižín privatAdriana Postřižín privatAdriana Postřižín privatAdriana Postřižín privatAdriana Postřižín privatAdriana Postřižín privat

Adriana Postřižín privat

Privát

Postřižín

Středočeský kraj

776 067 338
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Po - Pá: 08:00-20:00, So - Ne: zavřeno
ZDRAVÍM PÁNOVÉ, Ráda Vás uvítám v Mém SOUKROMÍ na Úrovni na Praze vychod ..Jsem Pohodova,Atraktivni,zkušená maserka, spolecnice nabidnu Vám klasiku ,oral bez, a také prijemnou Relaxacni, Uvolnujici Masáž se zakoncenim ,...po domluvě po telefonu!!!.(teply olej.)LAVOVE KAMENY, ).Rychlovky Nedelam!.Mazlení,LÍZÁNÍ,69,Milenkovsky prisput Líbání, NEDĚLÁM!!!!Budu si Vás Pánové hyckat a plnohodnotne se Vam věnovat. Klidne Vetrane prostředí. Diskretnost ,ZDRAVÍ,KVALITA, čistota,DEZINFIKOVANO! ! Parkovani bez problémů. Prijimam SLUŠNÉ , SPOLEHLIVE, zájemce!!.PŘIJÍMÁM pouze pány ČESKÉ NARODNOSTI!!!PROSIM VOLAT!Budu se těšit na Vaši návštěvu Adriana ...Možné i na objednání.Vse v ceně Žádné priplatky.Mistni a blizko okolí Pány NEPŘIJÍMÁM!!

V privátu Adriana Postřižín privat je 1 holka

Personál privátu Adriana Postřižín privat

Adriana, privát PostřižínAdriana, privát Postřižín
45 let
175 cm
65 kg
Prsa č.4
ZDRAVÍM PÁNOVÉ, Ráda Vás uvítám v Mém SOUKROMI na Praze vychod ZKUSENA,ATRAKTIVNI ,POHODOVÁ ...