Valerie HK
Valerie HKValerie HKValerie HKValerie HKValerie HK

Valerie HK

Privát, SM Studio

Hradec Králové

Královehradecký kraj

776 134 001
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Po - Pá: 08:00-18:00, So - Ne: 09:00-18:00
Jsem charismatická a smyslná Madam s neutuchající chutí tě potrápit. Lehčí forma SM pro mně znamená zábavu, při které se odreaguji. Přijmu tě vždy s úsměvem, ale pozor! Jakmile začne naše společná lekce, veškeré úsměvy jdou stranou. Miluji, když se mohu dívat, jak se ti třesou kolena, kdykoliv se na mě podíváš, přitom ale víš, že pohled máš za odměnu, protože jsi jen pouhou čubkou, nickou a Tvůj pohled musí směřovat přímo k zemi, tam, kam patříš! Moje pevná ruka a důtky Ti nakáží co a jak.

V poslední době mezi mé oblíbené praktiky patří i spolupráce se společníkem který též poslouchá mé příkazy, přivazování k trestací židly, podvazování genitálií, anální hrátky s hlubokým fistingem, závěsné bondages, svazování, ponižování fetish, výprasky, mumifikace folií, vosk, kolíčky.

Přijímám zkušenné, tak i úplné začátečníky. Pracuji pondělí až pátek 8:00-18:00.Víkendy po včasné domluvě. Objednávky přijímám telefonicky. Objednej se včas. Ne vždy mám možnost Tě vzít hned. Domluvenou lekci vyžaduji potvrdit vždy 1hod předem. V případě, že víš, že se nemůžes dostavit, dej mi vědět, ať neblokuješ místo jinému zájemci. V případě neomluvení se z naplánované lekce už nebudu mít chuť tě přijmout jindy. Ranní- dopolední lekci doporučuji objednávat minimálně večer předchozího dne. Na SMS, které se netýkají objednávky nereaguji, totéž na skrytá čísla.


V privátu Valerie HK je 1 holka

Personál privátu Valerie HK

Nikol, privát Hradec KrálovéNikol, privát Hradec Králové
35 let
164 cm
45 kg
Prsa č.1
Krásný den pánové,štíhlá Nikolka Vás přivítá v soukromém bytečku na příjemné pomazlení.Káva a pohoda...