Soukromí U Kačenky
Soukromí U KačenkySoukromí U KačenkySoukromí U KačenkySoukromí U KačenkySoukromí U KačenkySoukromí U KačenkySoukromí U Kačenky

Soukromí U Kačenky

Privát

Praha 10

Hlavní město Praha

723 226 025
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Denně 10:00-24:00
Ahoj :)
Jsem 20 letá studentka Kačenka, dívka s žensky tvarovanou postavou (větší, kulatý, pevný zadeček a boky), s velmi světlou pletí, delšími blond vlásky a přírodními čtyřkami.
Touto cestou zvu všechny milé, solventní pány do svého SOUKROMÉHO BYTEČKU na příjemné chvilky strávené ve dvou :-)
U mě probíhá vše v naprosté pohodě, přijedeš, nabídnu ti něco k pití, a po spršce, (která může být i společná) se přesuneme do postýlky, kde se budeme vzájemně oddávat jeden druhému. Neboj se mi říci o svých tajných touháh a přáních, jsem tu od toho, abych ti je splnila ;-) Ovšem žádné extrémy jako análek, fisting nebo piss ode mě opravdu nečekej, také nenabízím samostatný rychlo - orálek. Naopak ti za příplatek mohu nabídnout líbání, orálek bez ochrany, nebo hluboký orálek.
Dělám jen to, co mám sama ráda, a co je mi příjemné, moji prioritou je, aby jsi odcházel maximálně spokojený :-)
Najdeš mě na Praze 4, kousek od NC Chodov. Pro domluvení schůzky volej prosím minimálně hodinku dopředu, na SMS a skrytá čísla nereaguji. Budu se těšit :-)


V privátu Soukromí U Kačenky je 1 holka

Personál privátu Soukromí U Kačenky

Kačenka, privát Praha 10Kačenka, privát Praha 10
23 let
170 cm
75 kg
Prsa č.4
Hi, my name is Kacenka. Im a nice, young seductive girl with a nice sexy body. Im a girl with firm womanly...