Tantra a nuru masáž Olomouc

Tantra a nuru masáž Olomouc

Privát

Olomouc

Olomoucký kraj

704 399 655
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Denně 10:00-22:00
Srdečně vás zvu k odpočinku a relaxaci do nově otevřeného studia Tantra a nuru masáž Olomouc, nedaleko Dolního náměstí. Vstupem do studia se ocitnete v jiném světě, ale to nejlepší vás teprve čeká. Jsem zkušená masérka a v podmaňující atmosféře relaxační hudby, v přítmí svíček, vás provedu světem tantrické masáže. Tantra je o empatii, životních zkušenostech, zralosti. Nemůžete se setkat sami se sebou, pokud je vaše pozornost odváděna na fyzickou stránku druhého člověka.Tantričtí mistři nejsou mladí svalnatí muži, ani opačně to nejsou smyslné mladé dívky. Jsou to lidé, kteří si v životě prošli různými překážkami, dokážou se vcítit do druhého člověka, umí pracovat se svou vlastní energií i s energií toho druhého. V tantře nejde o vzhled, ale o vnitřní nastavení. Při jemné tantrické masáži se dostanete na vrchol blaha a rozkoše. Pokud chcete skutečně zažít krásu a hloubku tantrické masáže je nejlepší objednat se jeden den dopředu. Pokud Vám neberu telefon, tak masíruji, zavolejte si prosím později.
V našem studiu je možné objednat se i na nuru masáže. Tato masáž je jedinečným a intenzivním zážitkem, při které se dohromady spojí všechny vaše smysly. Nebudou to jen ruce, ale celým svým nahým tělem vám poskytnu tak vysoké potěšení, že jej není možné ani popsat. To musíte jen zažít. Zcela běžným je vyvrcholení na konci masáže. Další možné praktiky: párová, čtyřruční a masáž prostaty.
Nuru masáže, stejně jako i tantrické masáže, nepatří mezi sexuální služby. Orální ani klasický sex neposkytuji.

V privátu Tantra a nuru masáž Olomouc je 1 holka

Personál privátu Tantra a nuru masáž Olomouc

Šárka, privát OlomoucŠárka, privát Olomouc
30 let
169 cm
58 kg
Prsa č.3
Zvu Vás do světa tělesné smyslnosti, něžné péče i vzrušujících doteků, od hlavy až ke konečkům prstů. Moje...