Sweet Paradise Privát
Sweet Paradise PrivátSweet Paradise PrivátSweet Paradise PrivátSweet Paradise PrivátSweet Paradise PrivátSweet Paradise PrivátSweet Paradise PrivátSweet Paradise PrivátSweet Paradise PrivátSweet Paradise PrivátSweet Paradise Privát

Sweet Paradise Privát

Privát

Praha 3

Hlavní město Praha

272 732 906
737 668 233
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Denně 12:00-05:00
Dva nejlepší kluby v Praze. Vše co správný chlap potřebuje k dokonalému pocitu pohody a štěstí, luxusní prostředí, ceny nápojů i služeb, které Vás určitě nezaskočí, ale spíše příjemně překvapí!!!


Pokud navštívíte jeden z našich klubů, tak vás ZDARMA a BEZ VSTUPNÉHO odvezeme do druhého klubu!

Necháme Vás volně plynout rájem plným překrásných společnic připravených splnit vaše očekávání, přání i sny. Dívky se Vám budou věnovat jak v útulných pokojích klubů, tak i ve vašem hotelu či privátu.Velký výběr krásných dívek z Čech, Moravy a Slovenska, bohatě zásobený bar s velkým výběrem tradičních i míchaných nápojů určitě stojí za návštěvu těchto klubů.
Naším heslem je a vždy bude „Náš zákazník náš pán“, proto v našich klubech důsledně dbáme především na čistotu a bezpečnost našich zákazníků. S přihlédnutím k úrovni prostředí a služeb a zejména k výběru společnic jsou naše ceny více než skvělé! Praha, srdce Evropy, krásná slovanská holka „krev a mlíko“,české pivo a nejlepší ceny.
To jsou kluby SWEET PARADISE !

V privátu Sweet Paradise Privát jsou 2 holky

Holky v privátu Sweet Paradise Privát

Diana, privát Praha 3Diana, privát Praha 3
31 let
172 cm
60 kg
Prsa č.2
V sexu se nebráním vůbec ničemu.Mám ho ráda do zadečku i do kundičky.Miluju horké semínko na jazyku.Přijď za...
Krystýnka, privát Praha 3Krystýnka, privát Praha 3
31 let
165 cm
55 kg
Prsa č.3
Dívka, která právě začíná, nádherně vzrušující , smyslná, milující sex naplno a ve všech podobách. Dívka,...