Soukromý byt Nikol KV
Soukromý byt Nikol KVSoukromý byt Nikol KVSoukromý byt Nikol KVSoukromý byt Nikol KVSoukromý byt Nikol KVSoukromý byt Nikol KVSoukromý byt Nikol KVSoukromý byt Nikol KV

Soukromý byt Nikol KV

Privát

Karlovy Vary

Karlovarský kraj

777 012 756
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Po - Pá: 08:00-19:00, So: 08:00-14:00, Ne: zavřeno
MŮŽETE VOLAT I DOPOLEDNE !! PO-PÁ 8-19h , SO 8-14h .Jsem soukromý byt NEJSEM PRIVÁT !!!Zdravím Vás zlatíčka. Jsem z K.Varů je mi 37let, prsa č.4.... nabízím diskrétní společnost mužům za finanční odměnu.Orálek s výstřikem do pusinky, klasika všechny polohy , 69, lízání kundičky,lízání zadečku, mazlení, pánský análek, masáž prostaty, piss, lehké SM ( Nové hračky), erotické masáže s ručním nebo orálním zakončením, společná sprcha,CELÁ NOC. Je možné domluvit se skoro na všem..Sex s ochranou !!!! Diskrétnost, čistota a zdraví je zaručena a taky vyžadována... Ráda Tě poznám a dotykem pohladím a rozmazlím. Máš chut? Přijeď a pak už si budeme užívat společnou rozkoš. Sex miluju! Ty taky? PRO RYCHLEJŠÍ DOMLUVU A OBJEDNÁVKU, PROSÍM JEN VOLAT DĚKUJI !! Přeji Vám hezký den 777 012 756. Pokud neberu telefon zavolej prosím později, děkuji NEBERU ROMSKÉ OBČANY!!!!

V privátu Soukromý byt Nikol KV je 1 holka

Personál privátu Soukromý byt Nikol KV

Nicol, privát Karlovy VaryNicol, privát Karlovy Vary
38 let
158 cm
56 kg
Prsa č.4
MŮŽETE VOLAT I DOPOLEDNE PO-PÁ 8-22h, SO 8-14h. Zdravím Vás zlatíčka. Jsem z K.Varů je mi 37let, prsa č.4.......