Sexy Angel Pardubice
Sexy Angel PardubiceSexy Angel PardubiceSexy Angel PardubiceSexy Angel PardubiceSexy Angel PardubiceSexy Angel PardubiceSexy Angel PardubiceSexy Angel PardubiceSexy Angel Pardubice

Sexy Angel Pardubice

Privát

Pardubice

Pardubický kraj

773 002 944
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Po - Pá: 08:00-20:00, So - Ne: 09:00-20:00
Ahoj,
říkám si Angel a moc ráda se stanou tvou milenkou a zažiji s Tebou hezké zpestření všedních dnů v mém útulném privátku. Proč píši milenkou se dozvíš hned na následujících řádcích :-)

Nedělám to jako většina slečen jen pro peníze, ale také protože mě sex moc baví a ve vztazích jsem se zklamala.. Díky mému pracovnímu vytížení mé běžné práce (obchoďačka) hledám touto zvláštní cestou sexík a zároveň finanční zpestření k mé běžné práci.
Po mazlení ti na přání udělám příjemnou masáž nebo si můžeš sexík se mnou zpestřit použitím z několika oblečků, které si na sebe mohu obléct viz. fotogalerie.
Mé míry a věk: 32 let, štíhlé sportovní postavy 94-64-90 pevná prsa C. (ne silikony)
Měřím 168cm a vážím 52kg. Mám pevná prsa i zadeček :-). Blond vlásky a hnědá kukadla.
Oholená, voňavá a natěšená na tebe.. Jako bonus vždy v dobré náladě a usměvavá :-).
Požadavky na tebe: 18-50 let, čistotný a ne obézní.
Další z několika odlišností od ostatních slečen je ten, že nejezdíš za někým kdo má ten den již před tebou několik zářezů. Jednám vždy fér a za nic se nepřiplácí to co je v ceníku to platí a to samé čekám od tebe. Je na mne spolehnutí a diskrétnost, čistota samozřejmostí. Privátek mám v klidném místě na okraji Pardubic v soukromí a s bezproblémovým parkováním vše se dozvíš po telefonu :-). Z důvodu i běžné práce když nebudu náhodou na telefonu nebo je spíše nemohu v práci zvedat abych na tebe měla 100% soukromí :-). Takže když náhodou telefon nezvednu. Tak zavolám pro tvoji diskrétnost nejpozději do 15 minut zpět. Můžeš volat kdykoliv tě napadne a když se zcela náhodou stane, že to nevemu a do 15 minut ani nezavolám zpět zavolej prosím zítra :-). Ať ti to vynahradím :-).
Doufám, že si to dočetl, až sem a také doufám, že se někdy ozveš, ať spolu zažijeme krásný sexík.. Budu se těšit.
Angel ;-)

V privátu Sexy Angel Pardubice je 1 holka

Personál privátu Sexy Angel Pardubice

Angel, privát PardubiceAngel, privát Pardubice
32 let
168 cm
52 kg
Prsa č.3
Ahoj,říkám si Angel a moc ráda se stanou tvou milenkou a zažiji s Tebou hezké zpestření všedních dnů v mém...