Privát Adrianka
Privát AdriankaPrivát AdriankaPrivát AdriankaPrivát AdriankaPrivát AdriankaPrivát AdriankaPrivát AdriankaPrivát AdriankaPrivát AdriankaPrivát AdriankaPrivát AdriankaPrivát AdriankaPrivát AdriankaPrivát Adrianka

Privát Adrianka

Privát

Praha 8

Hlavní město Praha

606 414 121
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Denně 10:00-02:00
Představíš si jak vypadá andílek? Má sametově hebkou kůži a je něžný a plný lásky. Taková jsem i já - mladá sladká slečna Adriana (152/49/2). Prý voním jako tropické ovoce a chutnám ještě líp… Nevěříš? Přijď se o tom přesvědčit. Když okusíš milování se mnou, nebudeš se chtít schoulit už do jiné náruče… Moje plné jemné rty Ti předvedou ten nejlepší orálek a můžeš mi ho třeba i udělat na oplátku… Nabízím spíše klasiku, ale zato nezapomenutelnou… Setkat se můžeme u mě nebo ráda přijedu k Tobě domů i na hotel. Mám tu také kamarádky, co dělají opravdovou lesbi show nebo jiné službičky. Zavolej a domluvíme se. Adrianka. 606 414 121. Přestěhovali jsme se na nový luxusní byt v novostavbě v Praze 8, ulice Teplická/Habartická, je to kousek od metra Střížkov, je tu naprosto bezproblémové parkování u domu, případně pár desítek metrů od domu je vždy volné a velké parkoviště (samozřejmě parkování je zdarma a bez modrých či jiných zón)!

V privátu Privát Adrianka jsou 3 holky

Holky v privátu Privát Adrianka

Martina, privát Praha 8Martina, privát Praha 8
29 let
169 cm
65 kg
Prsa č.3
Hello, I am nurse, but this kind of work is not really well paid so I decided to start this job. I am looking...
Pavla, privát Praha 8Pavla, privát Praha 8
27 let
176 cm
58 kg
Prsa č.2
Hi, my name is Pavla. I´m 23 years old. I´m new to the privat but I´m very action and kind. I like trying new...
Terezka, privát Praha 8Terezka, privát Praha 8
29 let
161 cm
55 kg
Prsa č.4
Hello, I am gentle and friendly cat Terezka with boobs size 4 and I am inviting friendly men for playing...