Oaza - relaxu Jihlava
Oaza - relaxu JihlavaOaza - relaxu JihlavaOaza - relaxu Jihlava

Oaza - relaxu Jihlava

Privát

Jihlava

Kraj Vysočina

792 296 000
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Po - Pá: 09:00-24:00, So: 13:00-24:00, Ne: 13:00-18:00
Vážení a milí pánové,
Oaza Relaxu v Jihlavě není privát.

Dívka Sarah, pro přátelé Sára, je obyčejná zralá žena se smyslem pro humor, s nápaditostí a ovládá kouzlo masáží, ráda Vám ve svých volných chvílí poskytne příjemnou společnost a pro Vás to bude neobyčejný relax.

Ve svém volném čase ráda poznává zajímavé a inspirativní lidi.
Ráda Vám poskytne společenský doprovod, pokud máte situaci, kdy je vhodné být v páru na konkrétní společenskou událost např. zajde na kávu či čaj, na skleničku ve večerních hodinách, zpříjemní společnost u oběda či večeře, ve vířivce a do kina, na oslavě, na partičku kulečníku, sportovní událost a SW party. Mít společnost příjemné a sympatické ženy na služební cestě, sportovních aktivitách, wellness, víkendovém pobytu i se svými dětmi a dovolenou je služba společenského doprovodu anebo dlouhodobého doprovodu za předpokladu oboustranných sympatií a mít si co říct, v případě Sáry jako zpestření všedních dnů, má vskutku neobyčejného zajímavého koníčka.

Jedná se o ryze doprovod na událost společenského charakteru, při zachování dobrých mravů od přivítání až po rozloučení, avšak jeho součástí může být Vámi zvolená masáž před i po společenské akci.
Se svými klienty má domluvena přesná pravidla, zásady a jejich potřeby a přání, které dodržuje .


SÁRA JE MASÉRKA,
velmi dobře zná kouzlo masáží v podobě příjemných jemných dotyků a teplého oleje. Přijďte uvolnit tělo i mysl, zapomenout na starosti všedních dní a nechat se hýčkat. V nabídce je velký výběr masáží např. masáže klasické relaxační, relaxačně – erotické zakončené vždy a pouze masáží penisu, erotické a stále více oblíbené masáže noční, a v případě oboustranných sympatií i masáže vzájemné a služby pro muže např. koupele pro muže a intimní kadeřnictví.

Sára se na Vás těší, milí pánové.


V privátu Oaza - relaxu Jihlava je 1 holka

Personál privátu Oaza - relaxu Jihlava

Sarah, privát JihlavaSarah, privát Jihlava
40 let
170 cm
81 kg
Prsa č.4
-----------