Oaza - relaxu Jihlava
Oaza - relaxu JihlavaOaza - relaxu JihlavaOaza - relaxu JihlavaOaza - relaxu JihlavaOaza - relaxu Jihlava

Oaza - relaxu Jihlava

Privát

Jihlava

Kraj Vysočina

792 296 000
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Denně 08:00-24:00
Vážení a milí pánové.
V prostorách Oaza - relaxu Jihlava vše probíhá diskrétně v příjemné atmosféře a pěkném prostředí (soukromý byt), kde budeme pouze my dva.

Nabídnu Vám masáže-pro-muže, kladu důraz na intimní partie s postupným oddalováním orgasmu, kde zažijete jemné, smyslné dotyky plné erotiky, jenž zcela uvolní Vaše tělo a mysl. Muži mají na výběr od klasických cca 60 minut, přes relaxační bez vyvrcholení cca 120 minut a relaxačně erotické se šťastným koncem-ručně zakončené až erotické masáže cca 60 minut, 90 minut a 150 minut. Vzájemné intimní masáže, které si domlouvám při sympatií osobně až u kávy cca 150 minut. Noční masáže při svíčkách začínají společnou koupelí ve velké vaně+sekt, vzájemnými dotyky a v průběhu různé druhy masáží z nabídky dle Vašeho výběru cca 240 minut, tj. od 20-24 hodin.
A další službou je např. Intimní kadeřnictví ke každé erotické masáži pouze na Vaše přání před masáží v ceně.
Společenský doprovod pro muže, které již znám osobně.

Nechte se hýčkat a zažijte kouzlo dotyku s jedinečnou kombinací smyslnosti, také mého těla, mých dlaní a teplého oleje. Masáž je pohlazení a dotyk, který velice schází v dnešní uspěchané době plné stresu. Moje zručné ruce budou opečovávat Vaše tělo tak, že bude přivedeno do intenzivního vzrušení, které nebudete chtít opustit.

Užijte si masáž na úrovni prováděnou jednou masérkou, oblečenou ve spodním prádle nebo nahoře bez, avšak s postupným vysvlékáním a při vzájemných masáží či společné koupeli zcela nahou. Mám ráda dotyky na zadečku, ňadrech i bříšku, avšak kalhotky zůstávají na svém místě a pouze při vzájemných masážích a společné koupeli plné erotiky po zabloudění na intimní partie nedostanete přes prsty.

Erotické masáže jsou určeny pro ty co se nestydí a zůstanou nazí po celou dobu masáže. Masíruji šiji, záda, hýžďové svalstvo, nohy i celé tělo (dle Vašich potřeb) a intimní partie, kdy dokonale praktikuji ruční intimní masáž penisu za účelem oddálení Vašeho vrcholu. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním.

Chcete rovnou poznat dotyky mých rukou ? Zvu Vás na kus řeči i lahodnou kávu či čaj.

Každá masáž má své kouzlo, u erotických masáží se šťastným koncem je mojí snahou Vám vyvrcholení co nejdéle oddálit.

... asi takto ... pro Vaši představu ...
POSADÍM SE NA LEHÁTKO MEZI VAŠE ROZTAŽENÉ NOHY, UCHOPÍM VÁŠ ŠOUREK A PROTÁHNU JEJ DOLŮ TAK, ŽE SE VÁM STÁHNE KŮŽIČKA ZE ŽALUDU. OBĚMA NAMAŠTĚNÝMA RUKAMA PENIS POMALÝMI TAHY SE SILNÝM STISKEM DRÁŽDÍM, STŘÍDÁM ÚCHOPY U KOOŘENE I NA ŽALUDU. TYTO TECHNIKY A DLOUHOLETÁ PRAXE MÝCH RUKOU A PRSTŮ, JE POUŽÍVÁNA ZA ÚČELEM ODDÁLIT VAŠE VYVRCHOLENÍ AŽ DO VELKÉ SLASTI A DOSLOVA DO POSLEDNÍ KAPKY, PO ČEMŽ ZPRAVIDLA NASTÁVÁ U MUŽŮ VZRUŠIVÉ CHVĚNÍ PO CELÉM TĚLE. TĚSNĚ PŘED VÝRONEM SEMENE TECHNIKU PŘERUŠÍM, CCA PO 1 MINUTĚ POKRAČUJI. PO NĚKOLIKRÁTEM SE OPAKUJÍCÍ STIMULACI VÁM ZAČNE V PENISU VELMI PŘÍJEMNĚ ŠKUBAT, VYTEČE KAPIČKA ROZKOŠE A ZŮSTÁVÁ STÁLE ZTOPOŘENÝ A JE PŘIPRAVEN; ZAŽÍT ODDALOVÁNÍ, SAMOZŘEJMĚ ZÁLEŽÍ, CO MUŽ TZV. USTOJÍ. V POSLEDNÍ CHVÍLI PŘESTANU A VZÁPĚTÍ HNED ZRYCHÍM, PŘI VELKÉM VZRUŠENÍ MŮŽETE ZAŽÍT ZRYCHLENÝ DECH, HUSÍ KŮŽI PO TĚLE NAPŘ. I KROUCENÍ PALCŮ U NOHOU. VÝSTŘIK ZŮSTÁVÁ V MÝCH RUKÁCH ANEBO NA TĚLE.

• MASÁŽ PENISU, tj. snaha několikanásobně oddalovat Vaše vyvrcholení, jste zcela pasivní.
Dáte sprchu, pohodlně si lehnete na masážní lehátko na záda, po celou dobu jste pasivní a užíváte si hřejivé dotyky. Začínáme relaxační masáží dolních končetin, postupuji nahoru vnitřní stranou stehen směrem k intimním partiím, následuje masáž penisu, začnu jemně dráždit žalud a uzdičku ... pokračování je u každého muže individuální ... po celou dobu je mojí snahou Vaše vyvrcholení několikanásobně oddalovat, při velkém vzrušení můžete zažít chvění i husí kůži po těle, zrychlený dech a sucho v ústech, např. i kroucení palců u nohou. Výstřik zůstává v mých rukách. Délka masáže v čase cca do 60 minut s masáží dolních končetin, anebo s delším oddalováním Vašeho vrcholu cca od 60 minut do 90 minut. Součástí masáže není moje vyvrcholení.

• RELAXAČNÍ MASÁŽ se šťastným koncem / pouze s ručním vyvrcholením.
Odložíte si, dáte si sprchu anebo máte možnost se nechat umýt. Začínáme jemnými pohyby na zádech směrem dolů k zadečku, ruce si můžete dát dopředu před sebe a opřít se, tím mi dáte najevo, že byste rád zažil i dotyky mezi hýžděmi, je na Vás jak dlouho chcete prožívat příjemný pocit, vzrušení. Následuje umytí hrudi, postupuji níž, níž až k Vaší pýše, kterou důkladně umyji a pozlobím, do vyvrcholení pouze na Vaše přání, rukou. Po celou dobu co Vás umývám zepředu, máte volné ruce, můžete to ho zneužít a dotyky na prsou, bradavkách, bříšku i zadečku a předně mě pozlobit. Pohodlně si lehnete na masážní lehátko, bez ostychu mě můžete na povrchu těla hladit. Ležíte na břiše, já namasíruji Vámi požadované partie, čeká Vás relaxační masáž, která uvolní a rozehřeje Vaše tělo za pomoci přírodních olejů na šiji, zádech, hýždích včetně nehtového škrabání zad a Vy po celou dobu odpočíváte, vychutnáváte si dotyky a relaxujete, chvílemi i krátkým spánkem. Pokračuji jemnými tahy na vnitřní straně stehen, které vzrušují a přimějí Vás otočit se na záda. Následuje jemná kokosová olejová masáž penisu, aby masáž byla pro Vás příjemnější, tak se budu věnovat Vaší pýše, oddalovat vyvrcholení co nejdéle a rozmazlím ji na mnoho způsobů. Délka masáže v čase cca do 90 minut s masáží šiji, zad a intimních partií, lze domluvit i masáž celotělovou cca od 90 minut do 120 minut. Součástí masáže není moje vyvrcholení.

• VZÁJEMNÁ EROTICKÁ MASÁŽ s velmi intimními doteky.
Odložíte si, dáme si společnou sprchu se vzájemným mytím našich těl v mýdlových bublinkách, tření tělo o tělo v kapkách tekoucí vody, pozlobím Vaše intimní partie, ale do úplného vyvrcholení na Vaše přání a pouze rukou. Přemístíme se na masážní lehátko / postel. Vy ležíte nahý a relaxujete, já nahá a rozmazluji Vás svými dlaněmi postupně po celém těle ohřátým přírodním olejem masíruji celé tělo (dle Vašich potřeb) a intimní partie masáží penisu za účelem oddálení Vašeho vrcholu. Představte si, jak ležíte na zádech, já Vás masíruji bříškem na bříško, příjemná provokace „Žalud a poštěváček“ a třením Vás mohu přivést k dalšímu vyvrcholení a Vy mi můžete hladit zadeček a ňadra rukama. Zkusíte si olejovou masáž mého těla teplým olejem na těle i v intimní oblasti pozlobit a rozdráždit mušličku prsty pouze na povrchu, případně „robertkem“ uvnitř a způsobit rozkoš ženě, zažít její mokrý orgasmus? Autoerotika. Foot, výstřik možný na nožičky. Prožijeme společnou chvíli vzájemných dotyků bez spěchu cca 150 minut. DŮLEŽITÉ, lze domluvit pouze u kávy, po telefonu nic neslibuji, jsou pro mne důležité sympatie a nelze prožít s každým mužem ani za příplatek.

• NOČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ / nevšední zážitek pro oba v čase od 20-24.00 hodin.
Noční relax při svíčkách začíná společnou koupelí ve velké vaně, vzájemnými dotyky a v průběhu různé druhy masáží z nabídky dle Vašeho přání v čase cca 240 minut (po domluvě i 150 minut). Necháte se hýčkat? Nehlídám čas, při větších sympatií můžeme být spolu i o několik hodin déle, zažít nevšední zážitek (pozdní večeře, shlednout film v kině, zahrát si kulečník) a prodloužit si večer až do rána.

• KOUPELE PRO MUŽE / společná koupel a hrátky ve velké vaně plné bublinek se vzájemným mytím přímo v prostoru místnosti a následně celotělová masáž Vašeho těla bez vyvrcholení cca 120 minut, anebo příjemný relax zakončen masáží penisu se šťastným koncem cca 150 minut.

Nakonec Vás musím upozornit, požadujete- li pohlavní styk, tak musíte hledat o profil dál.

V Oaze-relaxu Jihlava naleznete:
Nekuřácké prostředí. Osobní milý přístup. Individuální průběh při pravidelných setkání (1x měsíčně) / přátelský vztah. Soukromí, diskrétnost, pohodu a žádný spěch. Čisté velké osušky a ručníky. Přítmé prostředí, svíčky a relaxační hudbu.

Nadstandardní služby:
Prostornou sprchu, před i po. Vyhřívané masážní lehátko v chladných měsících. Výběr nealkoholických nápojů v ceně. Při odchodu obdržíte s sebou 0,5 l minerální vody.

Masáže provozuji v Jihlavě a jsou určeny pro muže od 18 let, věk od výše není omezen.
Garantuji naprostou diskrétnost.

S přáním pěkného dne. Oaza- relaxu Jihlava. Masérka Sára.

PROVOZNÍ DOBA: dle objednávek.
PO-NE 8-24 hodin (mezi 12-13 hodinou chodím na oběd).
První masáž začíná v 9 hodin (po domluvě i dříve), poslední masáž cca od 20.00 hodin.

V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat, podmínky zodpovím po telefonu, nelze je zde sdělovat.
Při vážném zájmu o masáž s předstihem zavolejte, minimálně 2 hodiny předem, nedokážu Vám vyjít vstříc hned.

Parkovací místo pro Vaše auto 20 metrů od prostor.


V privátu Oaza - relaxu Jihlava je 1 holka

Personál privátu Oaza - relaxu Jihlava

Sára, privát JihlavaSára, privát Jihlava
40 let
170 cm
81 kg
Prsa č.4
Dovolte mi, abych se Vám představila, jmenuji se Sára a je mi 40 let. Jsem certifikovaná masérka, která si...