Nikola Olomouc Privát
Nikola Olomouc PrivátNikola Olomouc PrivátNikola Olomouc PrivátNikola Olomouc PrivátNikola Olomouc Privát

Nikola Olomouc Privát

Privát

Olomouc

Olomoucký kraj

608 076 884
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Denně 10:00-20:00
Něžná a mazlivá, trošku rozverná a usměvavá taková jsem. Nabízím příjemnou společnost v diskrétním prostředí, nejde o privát, čistota a příjemné chování je to co nabízím ale i vyžaduji.

Jedná se o mou milovanou brigádu, jsem tedy na telefonu náhodně přes celý týden. Ráda si užívám blízkost mužského těla, nabídnu ústní rozmazlování, klasický sexík, relaxační polo profi masáže zad, chodidel...a klidně celého těla:) Nejsem žádný ,,maratonec" spíše takový mazel, tedy nic pro mladé nevybouřené zajíčky....jinak vše co nabízím je pouze s ochranou miluji své zdraví a ty jistě taky;)

Výstřednosti, ,,áčko", SM, escort...nic pro mě u mě v pelíšku je to nejlepší....na sms nepíšu(jde mi o to slyšet alespoň hlas;)) Nutno říct jsem částečně rasista ráda potkám ideálně čechy a bratry slováky;)

Kromě pánů mé služby platí i pro dámy, jsem bisexuální tedy si ráda pohraji i s ženským hebkým tělem;) ..případně s párem:)

Nejsem maratonec a náročné dlouhé akce nejsou nic pro mě. Těším se na příjemné společné chvilky;) Diskrétnost je důležitá pro nás oba. Ráda se pomazlím s milou společností a pomůžu k cestě na vrchol...případně společný:)

V privátu Nikola Olomouc Privát je 1 holka

Personál privátu Nikola Olomouc Privát

Nikola, privát OlomoucNikola, privát Olomouc
27 let
165 cm
53 kg
Prsa č.3
Hi..I´m Nicol quiet nice pretty and smiley girl. I like to invite gentle friendly guys but I have to say...