Nella Brno privat
Nella Brno privatNella Brno privatNella Brno privatNella Brno privatNella Brno privatNella Brno privatNella Brno privat

Nella Brno privat

Privát

Brno

Jihomoravský kraj

721 649 615
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Denně 10:00-23:00
Ahojky :-)
Jmenuji se Nella. Jsem milá, usměvavá blondýnka plnějších tvarů s velkým přírodním poprsím a větším kulatějším zadečkem. Mám slabost pro starší pohodové sympatické muže, pro které je jejich spokojenost stejně důležitá jako ta moje. Takové srdečně zvu do svého soukromí na příjemné a ničím nerušené odreagování plné rozkoše a vzrušení. Zkrátka si diskrétně a nezávazně zpříjemnit den.

Mé službičky nejsou rozmanité, za to jsou vždy poskytovány s chutí a důrazem na naše zdraví, jelikož vše, co poskytuji, poskytuji vždy jen a pouze s ochranou. Dělám jen to, co mám sama ráda a co je mi příjemné. Od toho se odvíjí i můj celkový přístup, který je na kamarádsko-milenecké úrovni.
Veškeré fotečky, které tu vidíš jsou mé a jsou aktuální, takže tě žádné nepříjemné překvapení nečeká, ba naopak. Pokud jsem tě oslovila a máš zájem mě poznat osobně, tak mi prosím zavolej. Popovídáme si, a pokud budou sympatie po telefonu vzájemné, domluvíme se na schůzce. Krásné prádélko, úsměv a dobrá nálada jsou u mě vždy samozřejmostí :-)

V privátu Nella Brno privat je 1 holka

Personál privátu Nella Brno privat

Nella, privát BrnoNella, privát Brno
25 let
172 cm
85 kg
Prsa č.5
Ahojky :-) Jmenuji se Nella. Jsem milá, usměvavá blondýnka plnějších tvarů s velkým přírodním poprsím a...