Magic moment
Magic momentMagic momentMagic momentMagic momentMagic moment

Magic moment

Privát

Praha 4

Hlavní město Praha

704 290 585
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Denně 10:30-23:00
Ahojky, jmenuji se Adriana, je mi nevinných 19 let a jsem Češka. Zvu Tě do svého soukromého bytu na Praze 4, budeme tu mít 100 % soukromí a garantuji Ti maximální dikrétnost. Výborná dostupnost autem i metrem (3 minuty chůze od OC Arkády Pankrác). Jsem nekuřačka a na bytě se nekouří!
Pokud potřebuješ zažít naprostý relax, tak přijď na smyslnou erotickou nuru masáž. Masírovat Tě budu speciálním masážním olejem a hlavně celým svým nahým tělem. Masáž můžeme završit: ručním zakončením, orálem bez ochrany nebo sexem :-)
Dále ti pak můžu nabídnout: rychlovku 20 minut, půlhodina sexu, hodina, 2 hodiny i více...V ceně je zahrnuto: hluboké kouření, společná sprcha, orál bez ochrany, sex, neomezený počet vyvrcholení, striptýz, lízání obouch mých dírek, prstění, footfetish (velikost nohy 36), footjob, výstřik na tělo, 69, klasická masáž,... Chci si tě tu hýčkat a rozmazlovat, právě proto preferuji delší dobu setkání (nedělám rychlovky 5 - 10 minut, ale nejméně 20 minut).
Za příplatek si mě můžeš vyfotit bez obličeje, můžeš se výstřikat na můj obličej, líbání nebo lehké SM (plivání, mačkání koulí, nucené lízání, facesitting, plácání, výprask bičíkem, páskem nebo rukou, ponižování, příkazy,pouta, roubík...vše beze stop na těle).

Jsem mazlivá, hravá a něžná, ale umím i trochu přitvrdit. Tohle všechno můžeš zažít v mém soukromí, čistém a luxusním prostředí na Praze 4, Podolí. Jestli jsem tě zaujala, tak mi zavolej na 704 290 585 . Už se na tebe moc těším!


V privátu Magic moment je 1 holka

Personál privátu Magic moment

Adriana, privát Praha 4Adriana, privát Praha 4
19 let
158 cm
48 kg
Prsa č.3
Ahojky, jmenuji se Adriana, je mi nevinných 19 let a jsem Češka (opravdu nejsem Asiatka ani Romka). Zvu Tě do...