Lenka UH

Lenka UH

Privát

Uherské Hradiště

Zlínský kraj

721 653 176
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Po - Pá: 09:00-21:00, So - Ne: zavřeno
Ahojky, jaro je tady, tak si ho přijď zpříjemnit 28letou pěknou a přítulnou Kočičkou, s žensky tvarovanou postavičkou a čtverky prsama, u které si dokonale odpočineš a zbavíš se všech svých starostí. Můžu ti udělat krásnou erotickou masáż, dokonalý orálek a vše zakončit sexíkem, na který nazapomeneš. Jsem neżná i vášnivá, příjemná a komunikativní, se mnou se určitě nudit nebudeš.
Hodně toho nabízím, takže zároveň i něco požaduji: Beru pouze slušné a rozumné pány (arogantní hlupáky, kterých je bohużel, velká část nemám problém vykázat od svých dveří). Používám ochranu (pokud kašlete na své zdraví i rodinu, je to Vaše věc, ale prosím nevolejte mi). A dotřetice neobjednávám dopředu, stačí si zavolat půlhodinku až hodinku předem a domluvit se (pro ty, co to nedokáží respektovat, pokud Vám řeknu, že si máte ještě zavolat a domluvit se, neznamená to, że máte schůzku domluvenou, můžete přijet a domáhat se výhrůžkama vstupu). Já vím, jsou to velmi jednoduché věci, ale divili byste se, s kým vším se setkávám. Jde o to, že jsem opravdu dobrá v tom, co dělám, mám hodně zájemců, a nechci si zbytečně kazit den nějakými nesmysly.

TENTO TÝDEN tady budu od pondělí do pátku od 9 do 21 hodin, tak mi zavolej, těším se na Tebe, Tvoje L.

V privátu Lenka UH je 1 holka

Personál privátu Lenka UH

Lenka, privát Uherské HradištěLenka, privát Uherské Hradiště
28 let
173 cm
63 kg
Prsa č.4
Ahojky, jaro je tady, tak si ho přijď zpříjemnit 28letou pěknou a přítulnou Kočičkou, s žensky tvarovanou...