LadyLove
LadyLoveLadyLoveLadyLoveLadyLoveLadyLove

LadyLove

Privát

Praha 2

Hlavní město Praha

608 666 189
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Denně 10:00-22:00
Vítám Vás tady...

Ráda bych rovnou upozornila, že se nejedná o privát, takže setkání kdykoliv není možné. Mám svůj osobitý styl a úroveň. Můj soukromý apartmán slouží především všem milým a pohodovým mužům skoro všech věkových kategorií, kteří si chtějí čas od času zpestřit milostný život... preferuji muže mezi od 40 více , někdy i starší, pokud snaží se uchovávat mysl i tělo svěží a mladé.. Ostatně vše je na domluvě a pouze předem.

Takže pokud máte rádi atraktivní ženy na úrovni, krásné prádlo, pohodlně a smysluplně strávený čas v naprostém soukromí, pak jsem připravená Vám dělat společnost a jste na správném místě. Je jen na Tobě, zda se sám přesvědčíš, že jsi našel to, co hledáš ...
Velký důraz kladu na diskrétnost a fér jednání, což jsou hlavní priority... na úrovní a diskrétně pro obě strany. Samozřejmostí je také hygiena, čistota a nekuřácké prostředí.

Na uvítání nabízím skleničku Sektu nebo nealkoholických nápojů, čaje, kávy nebo dobré vody - samozřejmě bez jakýchkoliv příplatků. Vše diskrétně, na úrovni... NEBERU PŘÍPLATKY!!!...SOUKROMÝ BYT v centru Prahy... Vše diskrétně, na úrovni... PARKOVÁNÍ JE BEZ PROBLÉMŮ!

NEJSEM PRIVÁT!!!SOUKROMÝ BYT!!! POUZE JÁ A TY!! Foto originál!!
SPEAK GOOD ENGLISH of course.


V privátu LadyLove je 1 holka

Personál privátu LadyLove

Lucka, privát Praha 2Lucka, privát Praha 2
31 let
180 cm
68 kg
Prsa č.2
Hi. My name is Lucie. I am an open minded person, easy to talk to, friendly, elegant and sociable. I am non...