Inna Plzeň
Inna PlzeňInna PlzeňInna PlzeňInna Plzeň

Inna Plzeň

Privát

Plzeň

Plzeňský kraj

725 761 281
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Denně 10:00-21:00
DOMLOUVEJTE TERMÍNY JEN POKUD OPRAVDU PŘÍJDETE, POKUD NEDORŽÍTE TERMÍN, NEBUDETE ZNOVA AKCEPTOVÁNI. BOHUŽEL JE NUTNÉ TO TAKHLE NAPSAT. NE VŠICHNI JSOU KOREKTNÍ.

Ahoj, jmenuji se Inna a jsem tady nová. Pokud chceš příjemně strávit čas se sexy, přitažlivou a milou slečnou se smyslem pro něhu i vášeň, jsem ta pravá:)

HYGIENA, DISKRÉTNOST (o totéž Tě k oboustranné spokojenosti žádám i já:) a Tvé potěšení, jsou u mě vždy na prvním místě.

Jestli se Ti nepodaří dovolat, napiš na Whats App, či sms, ať si domluvíme podrobnosti. Pokud nereaguji hned, měj prosím trpělivost, jsem časově dost vytížená - na Whats App a sms odpovím zpětně, jakmile to bude možné. Ignorovat tě, je určitě to poslední, co bych chtěla. Klidně mě zkus kontaktovat několikrát.

Schůzku je nejlepší naplánovat trochu s předstihem, ale je možné, že to klapne i spontánně.

Včetně slastných chvil a mé atraktivní maličkosti ;)Tě čeká krásné a čisté prostředí v luxusním bytě, samozřejmě veškeré hygienické potřeby a také občerstvení.

Nabízím také relaxační masáže na mé extra velké posteli s pevnou matrací:) s příjemnou hudbou, v klidném soukromí. Fyzický a duševní odpočinek tudíž zaručen.

V privátu Inna Plzeň je 1 holka

Personál privátu Inna Plzeň

Inna, privát PlzeňInna, privát Plzeň
25 let
165 cm
55 kg
Prsa č.4
Ahoj, PROSÍM DODRŽUJTE TERMÍNY, NEDĚLEJTE SI JE, POKUD NEPŘÍJDETE. VŠE TO KOMPLIKUJE PRO NÁS VŠECHNY....