Erotické masáže Infinity
Erotické masáže InfinityErotické masáže InfinityErotické masáže InfinityErotické masáže InfinityErotické masáže Infinity

Erotické masáže Infinity

Privát

Praha 2

Hlavní město Praha

603 373 881
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Po - Pá: 08:30-23:00, So - Ne: 10:00-23:00
TY NEJLEPŠÍ EROTICKÉ MASÁŽE S VÍŘIVKOU A SAUNOU V našem moderním salónu jsme pro Vás zařídili luxusní finskou saunu Punta pro 3 osoby a Luxusní vířivku Lara mini pro 3 osoby. TY NEJLEPŠÍ EROTICKÉ MASÁŽE S VÍŘIVKOU A SAUNOU! OSVĚŽTE SVŮJ ŽIVOT NĚČÍM NOVÝM A ZAJÍMAVÝM. EROTICKÉ A NURU MASÁŽE JSOU PRO VÁS TO PRAVÉ. RELAXACE A ODPOČINEK VE VÍŘIVCE A SAUNĚ V SALÓNU INFINITY SPA BUDE PRO VÁS NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK A BUDETE SE RÁDI VRACET. Krásné, mladé masérky Vás okouzlí svým osobitým přístupem. Nabízíme erotické a nuru masáže celého těla (hlava, šíje, krční páteř, záda, ruce, nohy.), obzvláště si necháváme záležet na erotogenních zonách, jako jsou stehna, třísla a hýždě. Jedná se o specifické druhy masáží, které mají za cíl pomocí doteků vyvolat, povzbudit či zvýšit sexuální vzrušení. Masérky Vám nabídnou masáže tělo na tělo, prsní masáž, masáž prostaty, společnou sprchu, autoerotiku, vzájemné uspokojování, masáže jsou zakončené ručním vyvrcholením. Naše masérky každému zákazníkovi dopřejou kvalitní masáž celého těla. Jste unavení po práci a potřebujete si odpočinout, odbourat stres a zažít něco nevšedního? Spojte příjemné s užitečným a dopřejte si u nás erotickou masáž. Záleží na Vás jestli si chcete při masáži povídat nebo jen odpočívat. Lesbishow Lesbi show je velmi oblíbená erotická show, kde dvě dívky předvádí své lesbické hrátky a tím přítomné pány, ale i dámy, pořádně rozpálí.Naše atraktivní dívky Vám tuto podívanou umožní. Lesbi show dívky sami v těsné blízkosti ucítíte jejich vůni a uvidíte, jak jejich jazýčky vyhledávají ty nejintimnější části těla 🙂 něžné hrátky můžete sledovat,nebo se připojit v rámci naších pravidel.

V privátu Erotické masáže Infinity jsou 4 holky

Holky v privátu Erotické masáže Infinity

Lusy, privát Praha 2Lusy, privát Praha 2
19 let
169 cm
53 kg
Prsa č.2
Hi, my name is Lusy and I’m 19 years old thin blond lady who just starts with massages. On the other hand I’m...
Nella, privát Praha 2Nella, privát Praha 2
20 let
170 cm
55 kg
Prsa č.3
Hi, my name is Nella and I’m 20 years old thin brunete lady who just starts with massages. On the other hand...
Silvie, privát Praha 2Silvie, privát Praha 2
19 let
175 cm
55 kg
Prsa č.3
Hi, my name is Silvie and I’m 19 years old thin blond lady who just starts with massages. On the other hand...
Vendy, privát Praha 2Vendy, privát Praha 2
19 let
169 cm
55 kg
Prsa č.2
Hi, my name is Vendy and I’m 18 years old thin blond lady who just starts with massages. On the other hand I’m...