Diskrétní milenka Anita
Diskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka Anita

Diskrétní milenka Anita

Privát

Praha 3

Hlavní město Praha

728 316 020
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Denně 08:00-21:00
Ahoj, jmenuji se Anita,24letá brunetka štíhlé, sportovní postavy. Jsem tu pro muže, který ví co chce a umí ocenit příjemný přístup a pohodové setkání beze spěchu v diskrétním soukromí, kde budeme pouze my dva. Mohu Ti nabídnout příjemnou společnost, mazlení, masáže,něžnou ale i vášnivější klasiku,lehkou dominanci nebo submisivitu,spontálnost, nápaditost, hravost... Vždy záleží na vzájemných sympatiích.Fantazii se meze nekladou, je možné zkusit vše,co bude lákat nás oba.Mojí podmínkou je pouze dodržování zásad bezpečnějšího sexu. Chci, abychom si společné chvilky co nejlépe užili, proto nic nepředstírám a nabízím pouze to, co mám opravdu ráda . Pokud Tě moje nabídka zaujala a respektuješ moje podmínky, ráda Tě poznám .Upřednostňuji zralejší,sympatické pohodáře.Příjemná atmosféra, svíčky, hezké er. prádlo a především zájem o Tvoji spokojenost samozřejmostí.

V privátu Diskrétní milenka Anita je 1 holka

Personál privátu Diskrétní milenka Anita

Anita, privát Praha 3Anita, privát Praha 3
25 let
168 cm
51 kg
Prsa č.2
Ahoj, jmenuji se Anita, 24letá brunetka štíhlé, sportovní postavy. Jsem tu pro muže, který umí ocenit příjemný...