Diskrétní milenka Anita
Diskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka AnitaDiskrétní milenka Anita

Diskrétní milenka Anita

Privát

Praha 10

Hlavní město Praha

728 316 020
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je otevřeno Provozní doba privátu: Denně 08:00-21:00
Ahoj, jmenuji se Anita 24letá brunetka štíhlé, sportovní postavy. Jsem tu pro muže, kteří umí ocenit příjemný a férový přístup, spontálnost, pohodové setkání beze spěchu a stresu. Můžeš se mnou zažít mazlení, něžnou ale i vášnivější klasiku, vzájemné doteky,masáže, lehkou dominanci či submisivitu,nápaditost, hravost... Vždy záleží na protějšku a vzájemných sympatiích.Fantazii se meze nekladou, je možné zkusit vše, pokud to bude lákat nás oba, mojí podmínkou je pouze dodržování zásad bezpečnějšího sexu. Je pro mě prioritou , abychom si společné chvilky co nejlépe užili, proto nic nepředstírám a nabízím pouze to, co mám opravdu ráda . Pokud Tě moje nabídka zaujala a respektuješ moje podmínky zvu Tě do svého,diskrétního soukromí, kde budeme pouze mi dva. Upřednostňuji zralejší sympatické pohodáře. Milý přístup, příjemná atmosféra, svíčky, hezké er. prádlo a především zájem o Tvoji spokojenost samozřejmostí.

V privátu Diskrétní milenka Anita je 1 holka

Personál privátu Diskrétní milenka Anita

Anita, privát Praha 10Anita, privát Praha 10
24 let
168 cm
51 kg
Prsa č.2
Ahoj, jmenuji se Anita, 24letá brunetka štíhlé, sportovní postavy. Jsem tu pro muže, kteří umí ocenit příjemný...