Blondy Olomouc
Blondy OlomoucBlondy OlomoucBlondy OlomoucBlondy OlomoucBlondy OlomoucBlondy OlomoucBlondy OlomoucBlondy OlomoucBlondy OlomoucBlondy OlomoucBlondy OlomoucBlondy OlomoucBlondy Olomouc

Blondy Olomouc

Privát

Olomouc

Olomoucký kraj

720 571 503
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování tohoto privátu prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď je zavřeno Provozní doba privátu: Denně 10:00-22:00
Ahoj pánové a kluci!Jsem tu pro ty,kteří si chtějí čas od času zpestřit milostný život,odreagovat se,zrelaxovat,to vše bez narušení soukromí..Jen tak na chvíli utéct před světem,vypnout a zpříjemnit si obyčejný den.Pokud dáváš přednost zralým ženám před mladými slečnami,pak jsi na správné adrese. Ráda bych vás pozvala do mého luxusního soukromí.Jsem charizmatická,náruživá,šmrncovní blond panička 49/5..Jestli budeš mít cestu přes Olomouc,stav se na kafčo a trochu něhy..
Pro vás,kteří hledáte něco nového v oblasti erotiky nabízím sex ve třech s připojením mého BI partneta.Super relax,jaký nezažíváš každý den!!!Fantazii se meze nekladou.Preferujeme vzájemné sympatie a muže na úrovni!!Tuto službu je nutné předem telefonicky domluvit,přítel nebývá vždy k dispozici....Těším se na tvoji skvělou společnost..Přesvědčím tě,že i sex bez lásky se dá dělat s láskou!!Navštívit mě můžete denně 10-22hod.

V privátu Blondy Olomouc je 1 holka

Personál privátu Blondy Olomouc

Adéla, privát OlomoucAdéla, privát Olomouc
49 let
170 cm
80 kg
Prsa č.5
Dobrý den,pánové!Jsem tu pro ty,kteří si chtějí čas od času zpestřit milostný život a odreagovat...