Anita
AnitaAnitaAnitaAnitaAnitaAnitaAnitaAnitaAnita
23 let
167 cm
58 kg
Prsa č. 2
Černé
89-62-91
776 528 385
mapamapa i na escort

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se dovoláte Volejte Non-Stop
Ahoj :-)
Jmenuji se Anita. Jsem tu, abych ti udělala radost a zpříjemnila den. Ráda bych tě na chvíli vytáhla z reálného světa plného stresu a spěchu a dopřála ti příjemné a ničím nerušené odreagování u mě v soukromí, které si zasloužíš. Mám žensky tvarovanou postavu, větší kulatější zadeček, no a v neposlední řadě milý přátelský úsměv, který je tu vždy pro Tebe :)

Chci, aby ses se mnou cítil jako s kamarádkou, za kterou sis přišel popovídat a užít si s ní příjemné chvíle. Proto si náš společný čas v případě oboustranných sympatií neumím moc dobře představit bez mazlení, líbání a dalších příjemných činností.
Pokud jsi sympatický muž, který si rád popovídá a který se s chutí a potěšením věnuje i druhé polovičce, pak ti to oplatím kamarádsko-mileneckým přístupem. Zastávám názor, že spokojenost má být vždy na obou stranách :)

Zdraví nás obou, stejně jako hygiena, diskrétnost a příjemná atmosféra, jsou pro mě prioritou. Prosím, respektuj to. Velice mi záleží na tom, abychom si náš společný čas co nejvíce užili, a to bez stresu a spěchu.

Jestli tě můj popisek včetně mých aktuálních foteček zaujal a rád bys mě poznal osobně, pak mi prosím zavolej nebo napiš na WhatsApp. Popovídáme si a uvidíme, zda se domluvíme :)
Těším se na Tebe :)

Poskytované služby
KlasikaMasážStriptýzDoprovod

Anita pracuje v privátu Anita New, Praha

Personál privátu Anita New

Anita, privát PrahaAnita, privát Praha
23 let
167 cm
58 kg
Prsa č.2
Ahoj :-) Jmenuji se Anita. Jsem tu, abych ti udělala radost a zpříjemnila den. Ráda bych tě na chvíli vytáhla...