Katka
KatkaKatkaKatkaKatkaKatkaKatkaKatkaKatkaKatka
25 let
170 cm
85 kg
Prsa č. 5
Blond
 
723 823 772
mapamapa i na escort

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se dovoláte Volejte Denně 10:00-00:00
Jmenuji se Katka. Jsem blondýnka s plnými udržovanými křivkami, kterým dominují velká přírodní pevná prsa a větší kulatější zadeček. Mám slabost pro sympatické muže starší 30 let. Takové zvu do svého soukromí na příjemné odreagování a chvilky plné rozkoše a vzrušení.

Pokud jsi typ muže, který je pasivní, pak si prosím vyber jinou kolegyňku. K tomu, aby se mi to s tebou líbilo, potřebuji i nějakou snahu a aktivitu z tvé strany. A já věřím, že chceš, aby se mi to líbilo, protože jedině tak se to bude líbit i tobě :-)

Kromě klasiky, kterou poskytuji vždy jen a pouze s ochranou a to bez výjimek a líbání, které sice závisí na sympatiích, ale bez kterého si náš společný čas neumím moc dobře představit, jsem také občas ráda lehce submisivní a tuto roli si dokáži náležitě užít, ale jen s takovým mužem, který je přirozeně dominantní.

Mým cílem je, abychom si náš společný čas co nejvíce užili, proto neposkytuji rychlovky ani půlhodinky. Takové typy schůzek nejsou nic pro mě. Vždy dělám jen to, co mám sama ráda a co je mi příjemné, nikdy se do ničeho nenutím. Proto se vždy dočkáš milého přístupu a chuti si to pořádně užít :)

Pokud respektuješ mé podmínky a rád bys mě poznal a strávil tak se mnou příjemné a ničím nerušené chvilky v krásném diskrétním prostředí, kde budeme jen ty a já, pak mi prosím zavolej. Sms jsou pro mě velmi neosobní, proto na ně nereaguji. To samé platí i o skrytých číslech. Tak co, sejdeme se třeba ještě dnes? :-)


Poskytované služby
KlasikaDoprovod

Katka pracuje v privátu Soukromi u Katky Brno, Brno

Personál privátu Soukromi u Katky Brno

Katka, privát BrnoKatka, privát Brno
25 let
170 cm
85 kg
Prsa č.5
Jmenuji se Katka. Jsem blondýnka s plnými udržovanými křivkami, kterým dominují velká přírodní pevná prsa a...