Lucie
LucieLucieLucieLucieLucieLucieLucieLucieLucieLucieLucie
22 let
169 cm
58 kg
Prsa č. 3
Hnědé
 
773 066 278
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se nedovoláte Volejte Denně 09:30-21:00
Budeš mně poslouchat na slovo ! Nebo já tebe ? Umím být dominantní ale zároveň mám ráda i klasiku, když mně ošukáš jak chceš a vše bude ve tvé režii a dle tvých představ, nazvala bych to Dominantno-Sumbistivní-Normální holka která potřebuje sex každý den ! Pokud mi budeš psát že máš zájem o mé dominantní služby, připrav se taky na výprask a různé druhy oddalování výstřiku a jestli budeš chtít tak mám i strap-on(připínací penys), pouta, bičík a jiné překvapení a oslovuj mně v telefonu jako Madam ! Pokud budeš mít zájem mně pořádně vymrdat a užít si divoký sex s mojí vlhkou kundičkou tak jsem normálně Lucie.Jsem hodně kreativní a umím splnit hodně představ o kterých nemáš ani ponětí a udělat ti tak dobře že budeš přímo v euforii a ozveš se mi sám zase, protože už nebudeš chtít nikdy jinou a najdeš to co hledáš ! Proč ? Protože poznáš že nejsem jako každá.Protože o tom jenom nepíšu a neslibuji ale hlavně to plním ! Protože mi nestačí jedno kolo ale potřebuji šukat pořád a proto vím že jsem Nymfomanka a nestydím se za to a rozhodně tě nevyhodím hned jak se uděláš jak to chodívá ...ale jestli zvládneš další kolo tak jdeme na to znovu dokud nebudeš moct.

Chceš se ke mně dostat ?
Mám toho poměrně hodně ,,samozřejmě když chci já" a když mám náladu a chuť tak můžu šukat od rána do večera, protože už jsem pár fajn chlapů poznala kteří za mnou chodí pravidelně a pořád mi volají noví zájemci kteří se chcou vidět, tak opravdu málo kdy zvednu telefon protože je toho moc a všem radost udělat nejde ! Tak prosím ohledně domluvy radši mi napište SMS a z mé strany domluva vždy platí a je na 100% a to samé očekávám od Vás ! A hlavně je daleko jednodušší pro mě domluva formou sms než domluva vykecáváním a stráty času, nemám čas a ani ho nechci mít na vykecávání a jak mám práci tak telefon stejně nezvedám a ani neodepíšu, takže zaměřte se opravdu hlavně na SMS - číslo je přímo na mě a fotky jsou aktuální.

Nezapomeň pokud máš tajnou představu kterou doma nikdy nenajdeš klidně se zeptej u mě je možné toho dost ale určitě né sex bez ochrany ! :) (maximálně orální a to dle sympatií, čistoty a domluvy !)

Poskytované služby
KlasikaSMMasážStriptýz

Lucie pracuje v privátu Privát Uherský Ostroh, Uherský Ostroh, v tomto privátu jsou celkem 2 holky

Holky v privátu Privát Uherský Ostroh

Dianka, privát Uherský OstrohDianka, privát Uherský Ostroh
26 let
173 cm
49 kg
Prsa č.1
Ahoj jmenuji se Dianka a dokážu o sobě říci že se můžu zařadit mezi nymfomanky protože sex opravdu miluji a...
Lucie, privát Uherský OstrohLucie, privát Uherský Ostroh
22 let
169 cm
58 kg
Prsa č.3
Budeš mně poslouchat na slovo ! Nebo já tebe ? Umím být dominantní ale zároveň mám ráda i klasiku, když mně...