Adriana
AdrianaAdrianaAdrianaAdrianaAdriana
19 let
158 cm
48 kg
Prsa č. 3
Hnědé
 
704 290 585
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se dovoláte Volejte Denně 10:30-23:00
Ahojky, jmenuji se Adriana, je mi nevinných 19 let a jsem Češka (opravdu nejsem Asiatka ani Romka). Zvu Tě do svého soukromého bytu na Praze 4, budeme tu mít 100% soukromí a garantuji Ti maximální diskrétnost. Výborná dostupnost autem i metrem (3 minuty chůze od OC Arkády Pankrác). Jsem nekuřačka a na bytě se nekouří!

Pokud potřebuješ zažít naprostý relax, tak přijď na smyslnou erotickou nuru masáž. Masírovat Tě budu speciálním masážním olejem a hlavně celým svým nahým tělem. Masáž můžeme završit: ručním zakončením, orálem bez ochrany nebo sexem :-)
Dále ti pak můžu nabídnout: rychlovku 20 minut, půlhodina sexu, hodina, 2 hodiny i více...

V CENĚ JE ZAHRNUTO: hluboké kouření, společná sprcha, orál bez ochrany, sex, neomezený počet vyvrcholení, striptýz, lízání obou mých dírek, prstění, footfetish (velikost nohy 36), footjob, výstřik na tělo, 69, klasická masáž,... Chci si tě tu hýčkat a rozmazlovat, právě proto preferuji delší dobu setkání (nedělám rychlovky 5 - 10 minut, ale nejméně 20 minut).

Za příplatek si mě můžeš vyfotit bez obličeje, můžeš se vystříkat na můj obličej, líbání nebo lehké SM (plivání, mačkání koulí, nucené lízání, facesitting, plácání, výprask bičíkem, páskem nebo rukou, ponižování, příkazy, pouta, roubík...vše beze stop na těle).

NEDĚLÁM: sex bez ochrany, anál, piss, escort, celou noc, výstřik do pusy, ani nepolykám - moc všem děkuji za pochopení! ;-)

Vypnutý mobil = nejsem ten den k zastižení

Jsem mazlivá, hravá a něžná, ale umím i trochu přitvrdit. Tohle všechno můžeš zažít v mém soukromí, čistém a luxusním prostředí na Praze 4. Jestli jsem tě zaujala, tak mi zavolej na 704 290 585 . Už se na tebe moc těším!


Poskytované služby
Klasický sexOrální sexOrál bezLehké SMMasážStriptýz

Adriana pracuje v privátu Magic moment, Praha 4

Personál privátu Magic moment

Adriana, privát Praha 4Adriana, privát Praha 4
19 let
158 cm
48 kg
Prsa č.3
Ahojky, jmenuji se Adriana, je mi nevinných 19 let a jsem Češka (opravdu nejsem Asiatka ani Romka). Zvu Tě do...