Adriana
AdrianaAdrianaAdrianaAdrianaAdrianaAdriana
32 let
169 cm
92 kg
Prsa č. 8
Černé
 
776 821 154
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se dovoláte Volejte Po - Pá: 08:00-20:00, So - Ne: 10:00-18:00
V Lednu 2017 jsem k dispozici:

Všední dny (Po-Pá):
obvykle 10:00 - 16:30 na objednání minimálně 1-2 hodiny předem
8:00 - 10:00 a 17:00 - 20:00 na objednání alespoň den předem
Víkendy (So + Ne):
10:00 - 18:00 pouze pro stálé klienty na objednání minimálně jeden pracovní den dopředu

Hledáš opravdovou diskrétnost, příjemné a čisté prostředí s milou společností? Šikovná sexy baculka Adrianka s přírodními prsy č. 8 Tě ráda a mile přivítá ve svém pelíšku na Vinohradech, kousek od centra.

Máš rád ženské krev a mlíko? Chceš si pohrát s mými pevnými osmičkami jimiž mě příroda obdařila?
Pak neváhej a zavolej mi a pošeptej mi své touhy do ouška, protože má úplně vyholená, čistá, vlhká a voňavá lasturka čeká na tvé šikovné prstíky, jazýček a něco víc....

Nabízené službičky:

Půlhodinka:
zahrnuje příjemné mazlení, vzrušující líbání s jazykem, oboustranný orálek, autoerotiku s pomůckami, ruční masáž a samozřejmě vášnivou klasiku.

Hodinka:
zahrnuje příjemné mazlení, vzrušující líbání s jazykem, lehčí relaxační masáž, soulož mezi prsa i ruční masáž. Do ráje tě přivedu svou šikovnou pusinkou (může být i bez se zakončením na prsa), miluji i oboustranný orálek, jemné hrátky s prstíky a vášnivé milování. Předvedu ti i nefalšovanou autoerotiku s pomůckami nebo vzrušující striptýz. Jsem hravá a mazlivá kočička která se může proměnit v dračici, vášnivou potvoru i smyslnou milenku.
Ráda nosím punčošky, botičky na vysokém podpadku, hezké spodní prádlo a erotické košilky, proto jsou pro mne samozřejmostí!
Můžeš zvolit i netradiční službičky jako análek a další, erotické kostýmky nebo orientální masáž (viz níže). Tyto službičky je nutné si domluvit telefonicky předem (kvůli náročnější přípravě) a nejsou zahrnuty v základní ceně.

Erotické kostýmky:
Také ráda nosím korzety, rukavičky a různé erotické kostýmky, které skvěle doplní mou bohatou fantazii a splní tvá tajná přání. Mohu se tak snadno proměnit v rozvernou školačku, pečující zdravotní sestřičku, elegantní dámu, břišní tanečnici, povolnou sekretářku, sexy nadřízenou nebo přísnou paní profesorku. Pokud si chceš splnit svou vlastní fantazii stačí mi zavolat, zamluvit si kostýmek a domluvit scénář předem.

Orientální erotická masáž:
Toužíš vypnout a nechat se rozmazlovat příjemnou erotickou masáží celým mým rozpáleným nahým tělem? Užij si mou speciální orientální masáž celého těla, která je kombinací několika prvků různých orientálních technik včetně tantrické masáže. Celou dobu tě budu masírovat celá nahá od hlavy až k patě jemnými dotyky, svými pevnými osmičkami a bříškem. Celková doba trvání záleží na typu masáže a zakončení, které nechám na tvém přání.
Můžeš zvolit klasické zakončení rukou nebo prsy (cca hodinka), orálek „s“ nebo „bez“ s vyvrcholením na prsa nebo vášnivým milováním (cca 1,5 hodinky).

Netradiční služby:
Dámský análek
Lehčí fisting
a další

Ráda přivítám i starší pány! Objednat se můžeš telefonicky, minimálně hodinku dopředu, jsem tu pravidelně ve všední dny 10-17, večery a víkendy po předchozí domluvě, na sms a skrytá čísla nereaguji.

V blízkosti jsou stanice metra Jiřího z Poděbrad, Muzeum a I.P. Pavlova, pro pány s autem, je zde v blízkosti několik zelených a oranžových zón (placený parking) pro bezproblémové zaparkování.

I speak English.
Ich spreche ein bisschen Deutsch

Poskytované služby
Klasický sexOrální sexOrál bezAnální sexPánský análMasáž

Adriana pracuje v privátu Baculka na hraní privát, Praha 2

Personál privátu Baculka na hraní privát

Adriana, privát Praha 2Adriana, privát Praha 2
32 let
169 cm
92 kg
Prsa č.8
V Lednu 2017 jsem k dispozici: Všední dny (Po-Pá): obvykle 10:00 - 16:30 na objednání minimálně 1-2...