Astrid
AstridAstridAstridAstridAstridAstrid
29 let
160 cm
52 kg
Prsa č. 3
Hnědé
 
737 346 194
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se nedovoláte Volejte Po - Pá: 10:00-18:00, So - Ne: nepracuje
Ahoj a vítej! 

Jsem drobnější Češka přirozeného vzhledu s pevnými přírodními prsy, štíhlým pasem a zároveň svůdně plnými ženskými boky a kulatým zadečkem. Vždy decentně nalíčená, hladce oholená s perfektní manikúrou a pedikúrou. Zastávám názor, že v přirozenosti je krása, nemám ani botox ani umělé řasy. Obličej neukazuji, můj úsměv, velké hnědé oči a pihy na nose budeš muset objevit pouze osobně. :-) 

Pokud jsi starší 18 let; hygiena a čistota ti nejsou cizí, přicházíš s touhou po diskrétním uvolnění na úrovni a zároveň máš asertivní povahu, už teď vím, že tě ráda přivítám u mě v soukromí.

Nabízím ti příjemně strávené chvíle s vřelým přístupem milenky, intimitu plnou vzájemných doteků, polibků, laskání, pocitu blízkosti a ukojení živočišné touhy na vlně vášně nás obou.

Jsem nakloněna různým druhům přání, neposuzuji, každý máme své touhy, jedna z mých jsou intimní setkání s muži, vzrušení ze setkání s někým, koho neznám, baví mě rozmanitost a nespoutanost, užívám si romantiku, divoký sex, ale i různé fetiše jako strap-on či masáž prostaty. 
Nabízím ti bezpečný přístav, kdy schůzky jsou založené na 100% pozornosti k tobě, na tvém rozmazlování, zlepšení náročného dne, zbavení stresu, napětí a starostí. 
Zbožňuji nosit sexy prádlo, šatičky, podvazky, podpatky, přiznávám, to je moje menší obscese.

I já mám ale své hranice, následující praktiky neprovozuji: aktivní rimming na tobě, piss, hluboký orál, anální sex na mně, fisting.

Své služby nabízím mužům, ženám a osobám s transgenderovou či nebinární orientací.
Můj budoir bohužel není bezbariérový a nemohu přijímat klienty, kterým handicap nedovolí samostatný pohyb po schodech. 

Preferuji telefonické rezervace, pokud telefon nezvednu, zanech mi prosím Whatsapp/SMS zprávu, odpovím jak to jen půjde.
Nejlépe se mi zatím osvědčila komunikace přes whatsapp, denně mám 30+ hovorů a není v mých možnostech zvednout telefon každému, děkuji za pochopení.

Na zmeškané hovory zpátky nevolám z důvodu diskrétnosti. Skrytá čísla nezvedám. 
Je možnost si předem domluvit schůzku i mimo mou pracovní dobu, pokud si chceš společný čas rezervovat dopředu či na víkend. Rezervace dopředu jsou mi celkově milejší, jelikož mám za den maximálně dvě setkání.

Najdeš mě 5 min pěšky od OC Smíchov na Andělu, kde se dá parkovat, parkování je možné i před domem, není zde modrá zóna. 

V Praze inzeruji služby POUZE DO KONCE SRPNA 2020, tudíž neváhej, abys mě nezmeškal. 

30.06. Aktualizace: Jsem plně rezervována do 13.07.
V červenci je možnost setkání pouze mezi 14.-24. pak jsem v zahraničí. V srpnu to zatím vypadá, že budu v Praze. Inzerci aktualizuji průběžně.

Hezké léto.
Astrid

Poskytované služby
KlasikaSM

Astrid pracuje v privátu U Astrid Anděl, Praha 5

Personál privátu U Astrid Anděl

Astrid, privát Praha 5Astrid, privát Praha 5
29 let
160 cm
52 kg
Prsa č.3
Ahoj a vítej!  Jsem drobnější Češka přirozeného vzhledu s pevnými přírodními prsy, štíhlým pasem a zároveň...