Natálka
NatálkaNatálkaNatálkaNatálkaNatálkaNatálkaNatálka
27 let
167 cm
65 kg
Prsa č. 2
Černé
 
776 082 510
mapamapa i na escort

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se dovoláte Volejte Po, Ne: nepracuje, Út, Čt - So: 10:00-21:00, St: 10:00-19:00
UČÍM SE PRO VÁS HAVAJASKÉ MASÁŽE.
EROTICKÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY, S KLASIKOU.
TANTRICKÁ MASÁŽ A NURU MASÁŽ-TĚLO NA TĚLO. UVÍTÁM I STARŠÍ PÁNY ZHRUBA DO 60 LET.
Atraktivní, temperamentní černovlasá divoška hledá klienty, které může potěšit a hýčkat. Nabízím erotické služby v bytě. V ceně je SEX,MAZLENÍ,LÍZÁNÍ,ORÁL,MASÁŽ ZAD. EROTICKÁ MASÁŽ. Pracuji od 10 do 21:00,NE a PO nepracuji, ST do 19h. ENGLISH,DEUTSCH.
EROTICKÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY. UVÍTÁM I STARŠÍ PÁNY ZHRUBA DO 60 LET.
NURU MASÁŽ - tělo na tělo 1h (ukončení s masáží penisu a vyhoněním).
Atraktivní černovláska nabízí erotické služby ve svém bytě. KLASIKA, MAZLENÍ, LÍZÁNÍ, ORÁL s ochranou v základní ceně. Dále dělám EROTICKOU MASÁŽ, TANTRICKOU MASÁŽ s nádherně provoněnou místností afrodiziakálním olejem Ylang Ylang a k tomu afrodiziakální bylinný čaj, plus možnost AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPELE. NOVĚ NABÍZÍM ZASVĚCENÍ DO TANTRA REIKI. Lze i kombinovat erotickou masáž s klasikou. Nedělám anál. VŠE POUZE S OCHRANOU. Jsem ve svém bytečku sama. Na SMS a skrytá čísla nereaguji. Samotný orálek nedělám. Výhody pro stálé klienty.
NURU MASÁŽ - stará tradiční japonská metoda. Prospěšná, vitalizující, smyslná. Masáž nuru gelem pronikajícím do více vrstev těla, velmi prospěšným pro tělo. V ceně afrodiziakální éterický olej Ylang Ylang a k tomu afrodiziakální bylinný čaj + možnost AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPELE.
TANTRICKÁ MASÁŽ - rozkoš, úleva, harmonizace, rozproudění sexuální energie po celém těle, aby se mohlo stát jednou velkou erotogenní zónou. Podpořenou nahou masérkou a energií tantra reiky. AFRODIZIAKÁLNÍ KOUPEL - kouzelná, svůdná, vzrušující příprava k přijetí erotické a tantrické masáže. Erotický sprchový bylinný olej, Ylang -Ylang koupelový bylinný olej, Ylang-Ylang aromatický olej do aromalampy. I SPEAK ENGLISH, ICH SPRECHE EIN WENIG DEUTSCH.


Poskytované služby
Klasický sexOrální sexMasáž

Natálka pracuje v privátu Natálka Liberec, Liberec

Personál privátu Natálka Liberec

Natálka, privát LiberecNatálka, privát Liberec
27 let
167 cm
65 kg
Prsa č.2
UČÍM SE PRO VÁS HAVAJASKÉ MASÁŽE. EROTICKÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY, S KLASIKOU. TANTRICKÁ MASÁŽ A NURU...