Alettea
AletteaAletteaAletteaAletteaAletteaAletteaAletteaAletteaAletteaAletteaAletteaAletteaAletteaAletteaAlettea
33 let
160 cm
49 kg
Prsa č. 1
Hnědé
 
774 293 850
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se nedovoláte Volejte Po - Út, Čt - Pá: 08:30-15:00, St: 07:30-12:15, So - Ne: nepracuje
PŘIROZENÁ, NESPOUTANÁ, SVOBODOMYSLNÁ A ZKUŠENÁ KNĚŽKA LÁSKY (A LESNÍ VÍLA) TĚ RÁDA POZVE DO SVÉHO PŘÍRODNÍHO KRÁLOVSTVÍ NA POLOSAMOTĚ NEDALEKO ŽAMBERKA A ZASVĚTÍ DO TĚCH NEJSMYSLNĚJŠÍCH ZÁŽITKŮ, JAKÉ SI ZATÍM NEUMÍŠ ANI PŘEDSTAVIT - S LÁSKOU A ÚCTOU KE VŠEM MUŽŮM... PRACUJI SKRZE VĚDOMÝ DOTEK CELOSTNÍ SMYSLNÉ TANTRICKÉ MASÁŽE A POSKYTUJI SEXUÁLNÍ A VZTAHOVOU TERAPII (PORUCHY EREKCE, EJAKULACE, NEFUNKČNÍ STEREOTYPNÍ VZTAHY A SEX, APOD.)

RÁD BYS ZAŽIL NĚCO JINÉHO NEŽ JE KLASICKÝ NEOSOBNÍ SEX SE SPOLEČNICÍ, KTERÁ TĚ POŠLE DO SPRCHY, ANIŽ BY SI S TEBOU POPOVÍDALA, A POTÉ SI LEHNE NA POSTEL A STRPÍ TĚCH PÁR SPOLEČNÝCH CHVIL? NETOUŽÍŠ PO PŘEDSTÍRANÉM DIVADLE NEBO OBYČEJNÉ RYCHLOVCE S ŽENOU, KTERÁ NEUMÍ PRACOVAT SE SVOU JEMNOU ŽENSKOU ENERGIÍ A NEVÍ, ŽE KLÍČEM KE VŠEMU JE POMALOST A SMYSLNOST?

EXISTUJE TOTIŽ SEX, O KTERÉM NÁS VE ŠKOLE ANI V PORNU NEUČÍ... EXISTUJE SEX, KTERÝ JE PŘIROZENÝ, NANEJVÝŠ NAPLŇUJÍCÍ A SMYSLNÝ (PŘI NEMŽ MŮŽEŠ ZAŽÍVAT ORGASMICKÉ STAVY CELÉ HODINY) A KTERÝ NÁS SPOJUJE S ŽIVOTNÍ ENERGIÍ... RÁDA TĚ DO NĚJ ZASVĚTÍM SKRZE TANTRICKOU MASÁŽ NEBO POVÍDÁNÍ (NABÍZÍM TAKÉ LITERATURU).

U MNE SE OHŘEJÍ JAKÝKOLIV MUŽOVÉ - STAŘÍ, MLADÍ, TLUSTÍ, TENCÍ, CHYTŘÍ, HLOUPÍ...KAŽDÝ MUŽ JE SVÝM ZPUSOBEM JEDINEČNÝ, ZAJÍMAVÝ A KRÁSNÝ...

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFO:

... Jsem divoká, přirozená, vášnivá, instinktivní, inteligentní, vzdělaná a pohledná mladá žena, která touží žít v souladu s přírodou jako zcela svobodná a nezávislá bytost. Chci naslouchat svému tělu, svým smyslům a instinktům. Rozum je skvělá věc, ale vše by mělo být v harmonii a rovnováze. Jestliže toužíš na chvíli vypnout, napojit se na své instinkty a nechat se vést svými smysly a spojit se se svým tělem, jsi na správném místě…

... Pracuji každý všední den od 7.30 do 15.00. Později nepracuji, ani víkendy.

... !!! Kontakt ideálně na e-mail jenprotutochvili@post.cz (reaguji každý den) nebo skrze sms na výše uvedené tel. číslo. Telefony většinou nezvedám (jsem telefony zahlcená a za chvíli bych nic jiného nedělala). Na sms odpovím maximálně do jedné hodiny :-) Daný den mám již většinou plno, proto se raději předem alespoň 1-2 dny dopředu objednej, přesto můžeš vyzkoušet, zda mám daný den ještě volno a napsat ráno či dopoledne sms :-)

... Vše probíhá u mne v útulné maringotce nedaleko Žamberka v krásném prostředí podorlické polosamoty (foto exteriéru i interiéru viz profil, k dispozici wc i sprcha). Provázet Tě bude (v zimě a v chladnějších dnech) praskající dřevo v mých milovaných kachlových kamínkách...

... Postiženým tělesně i duševně ráda poskytnu dokonce také "masážní eskort" do 20 km od Žamberka.

...!!! Nenabízím klasický sex jako společnice, jelikož oba víme, že toto není dlouhodobé řešení, mohu Ti však nabídnout Tvou situaci efektivně a jednou provždy vyřešit. Pracuji jak se sexuální energií (tedy skrze tělo), tak skrze duši. Z mých zkušeností s klienty vím, že na každou situaci je řešení, přestože jej zrovna nyní nevidíme...


CO KONKRÉTNĚ NABÍZÍM A JAK PRACUJI:


1) SMYSLNÁ INTIMNÍ CELOTĚLOVÁ MASÁŽ PRO JEDNOTLIVCE I PÁRY

- nabízím celotělovou intimní smyslnou a smyslovou masáž celého těla, při které se bude doslova radovat každá Tvá buňka a při níž můžeš jednoduše zažít hluboké vnitřní prožitky, na které nejsi při normálním pohlavním styku zvyklý či zvyklá. Jde o postupné zcitlivování těla i mysli, jež následně mohou zažívat nejenom větší potěšení při samotném pohlavním styku, ale také více radosti a vitality v běžném životě.

- masáž probíhá v intimní atmosféře svíček a vonných esenciálních olejů (můžeš si vybrat z pěti mnou namíchaných originálních vonných kompozic, která Ti právě udělá nejlépe a podpoří Tvou energii)

- zažiješ úvodní rituál, jemnost doteků, ale i dalších předmětů jako jsou kožešinky, peříčka, horké ručníky a další..

- samozřejmostí je celotělová olejová smyslná masáž

- způsob zakončení nechám na Tobě - nabízím Ti královský, poctivý a velmi pomalý rituál uctění Tvého penisu, završený rozkoší, jakou jsi ještě nezažil (jedná se o masáž). Možná je také léčivá masáž prostaty (mužského "bodu G", který nabízí mnohonásobné orgasmy podobné těm ženským).

- masíruji většinou nahá...

- tantrická smyslná masáž je zároveň velmi léčivá i relaxační a zde jsou její benefity:

...Probouzí životní a sexuální energii
....Zesiluje lásku k vlastnímu tělu
...Poznání sebe sama do hloubky
...Zesiluje prožitek a citlivost intimních partií
...Prohlubuje vztah s partnerem
...Odbourává bloky
...Pomáhá při problému s erekcí, předčasnou ejakulací nebo nízké chuti na milování

2) SEXUÁLNÍ A VZTAHOVÉ PORADENSTVÍ PRO JEDNOTLIVCE I PÁRY

Poskytuji individuální a párovou terapii a poradenství, a to jak v oblasti vztahů, tak v oblasti sexuality. Protože však téměř vždy v terapii dojdeme do bodu, kdy je potřeba zpracovat vnitřní bloky, zranění, traumata či naučené a nefunkční programy, pracuji také s více či méně klasickými terapeutickými metodami, které střídám a kombinuji dle potřeb klientů. Bohužel ne všichni klienti jsou schopni adekvátně terapeuticky reagovat na stejné metody, někomu zkrátka více vyhovuje to a někomu zase ono, jak se lidově říká :-)

Nejvíce do své praxe integruji tyto přístupy:

- Tantrické a taoistické učení
- Techniky práce s tělem a bioenergetiku
- Jungiánskou psychoterapii a práce s archetypy, mýty a příběhy, našimi sny, podvědomím a aktivní imaginací
- Prvky TČM (tradiční čínské medicíny), regresních terapií, kineziologie, práce s kundaliní energií (hadí silou) atd.

Zde je nejčastější nástřel problémů, které mé klienty v oblasti sexuality a vztahů trápí, možná se v nich také najdete:

...Žiješ dlouhodobě ve vyhaslém vztahu nebo manželství, kde jsi vystřílel/a snad všechny možnosti a nyní jsi pouze v rezignované fázi? Chybí vašemu vztahu šťáva, jiskra, vášeň?

...Máš problémy navazovat se ženami/muži kontakt? Stydíš se, cítíš se nejistý/á a nevíš, co na druhé pohlaví platí?

...Jsi dlouho sám/sama a zkrátka i po „vydatných snahách“ nemůžeš natrefit na tu pravou či na toho pravého nebo vůbec na jakoukoliv fajn ženu či muže?

...Máš jakýkoliv sexuální problém? Případně jej již dlouhodobě řešíš, ale řešení v nedohlednu? Např. Předčasná ejakulace, poruchy erekce, sexuální ochladnutí, neschopnost orgasmu s partnerem čI partnerkou apod.?

...Nevíš, jak se dostat do těla a prožívat s partnerem či partnerkou extatické prožitky či znovu zažehnout plamen vášně a autentické radosti?

3) HLUBOKÁ UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ A PRÁCE S TĚLEM

Tato opravdu transformační masáž, která v sobě snoubí tisíciletou praxi shiatsu, reflexní masáže a dalších vývojově mladších technik (např. bioenergetická masáž či de-armouring – tzv. rozpouštění emočních krunýřů), vstupuje hluboko do vašeho těla, v němž se skrývá nekonečná studnice našich emocí a naučených programů. Tato masáž nás učí přijímat naše tělo takové, jaké zrovna je, učí jej milovat, ctít a cítit. Ukazuje nám cestu vnitřní a intuitivní tělesné moudrosti. Často se nám západním lidem totiž stává, že chodíme s jakoby plnou hlavou plnou stresu, a své tělo buď vůbec nevnímáme, nebo jej pouze instinktivně vláčíme s sebou naším životem bez toho, aniž bychom mu hlouběji rozuměli a cítili jakékoliv jeho jemné signály. Zároveň nám tato masáž předává schopnost, jak se skrze tělesné vjemy dostat do těch nejhlubších emocí, neboť o tom, že tělo je zrcadlem našich emocí, už nás učili stačí Indové a Číňané.

Tuto masáž však doporučuji zejména v případě, že klient či klientka přichází již s určitým tělesným či emocionálním a duševním problémem, který by rádi vyřešili jak na psychické, tak na tělesné úrovni (doporučuji obojí metodu kombinovat, aby efekt byl nejenom rychlejší a účinnější, ale i trvalého rázu). Jedná se tedy většinou o doplňkovou tělesnou terapii v případě nějakého hlubšího psychického problému či traumatu (může se jednat o strachy, úzkosti, deprese, alergie, epilepsie, ale i další problémy, které nejsou tak hlubokého charakteru jako například potíže se sebepřijetím a sebeláskou, vztahy apod.)

Tato hluboká uvolňující masáž společně s využitím pohybu, dechu a hlasu klienta tak přináší úlevu a klid a bolavá místa či stará zranění tak mohou odplout a přestat nás v životě ovlivňovat…

Další možné účinky této masáže:

- Nalezení vnitřního klidu
- Otevření těla pro proud nové energie
- Pocit větší vitality, radosti, otevření se pro průchod laskavosti, odpuštění, sebepřijetí a přijetí druhých
- Probuzení schopnosti celotělových až 20 minut dlouhých orgasmů
- Probuzení sexuální energie v plném potenciálu (kundaliní)

Při této masáži lze pracovat přes oblečení, pro větší efektivitu doporučuji práci pouze ve spodním prádle nebo s nahým tělem.


TĚŠÍM SE NA TVOU NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SPOLEČNĚ PROŽIJEME NÁDHERNÉ CHVÍLE :-)

Poskytované služby
Masáž

Alettea pracuje v privátu U Lesní víly, Žamberk

Personál privátu U Lesní víly

Alettea, privát ŽamberkAlettea, privát Žamberk
33 let
160 cm
49 kg
Prsa č.1
PŘIROZENÁ, NESPOUTANÁ, SVOBODOMYSLNÁ A ZKUŠENÁ KNĚŽKA LÁSKY (A LESNÍ VÍLA) TĚ RÁDA POZVE DO SVÉHO PŘÍRODNÍHO...