Aletheia
AletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheia
35 let
160 cm
50 kg
Prsa č. 1
Hnědé
 
123 123 123
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se nedovoláte Volejte Po - Pá: 08:45-15:00, So - Ne: nepracuje
DIVOKÁ, PŘIROZENÁ, VÁŠNIVÁ, INSTINKTIVNÍ, INTELIGENTNÍ, VZDĚLANÁ A POHLEDNÁ ŽENA...

!!! KONTAKT POUZE PŘES E-MAIL JENPROTUTOCHVILI(ZAVINAC).POST.CZ (na emailu reaguji každý pracovní den a odpovídám všem) - takto je možné mne kontaktovat, pokud máte vážný zájem a máte představu o konkrétním termínu. Děkuji.

Nabízím:

- příjemně strávená hodinka u mne v útulném mobilním domečku (s WC i sprchou) nedaleko Žamberka v krásném prostředí podorlické polosamoty

- své služby nabízím i mileneckým párům nebo dvěma mužům najednou za příplatek :-)

- nabízím své služby také samotným ženám (nejsem však na ženy)

KDO JSEM:

Jsem žena, která touží žít v souladu s přírodou jako zcela svobodná, nezávislá a divoká bytost. Chci naslouchat svému tělu, svým smyslům a instinktům. Rozum je skvělá věc, ale vše by mělo být v harmonii a rovnováze. Jestliže toužíš na chvíli vypnout, napojit se na své instinkty a nechat se vést svými smysly a spojit se se svým tělem, jsi na správném místě… Mohu zcela upřímně říci, že tuto starobylou a jistým způsobem stále posvátnou práci nevykonávám pouze kvůli výdělku, ale maximálně si ji užívám… Budu ráda, když se připojíš. Přece jen jednota a síla je jak v ženském, tak mužském, jak v síle, tak proměnlivosti…v přirozeném a posvátném splynutí obou elementů…

CO MŮŽETE ODE MNE OČEKÁVAT:

Co nabízím – téměř vše, nač si vzpomenete (včetně povídání). Miluji dlouhé hrátky s mužským přirozením, které mne od útlého mládí fascinuje, miluji svůj mokrý orgasmus, miluji dlouhé krásné milování, něžnosti, miluji pořádné šoustání... Má to však jednu podmínku – z důvodu své ochrany provozuji vaginální i anální sex (ten je za příplatek) pouze s ochranou a byť miluji mužské semeno, z hygienických důvodů nepolykám (orální sex ovšem provozuji bez ochrany).

JAK VYPADÁM:

Jak vypadám – jsem inteligentní, sympatická, pohledná, drobná a štíhlá plavovláska se zelenomodrýma očima, na nic si nehraji, v nic se nestylizuji, mým heslem je přirozenost a ženskost… Foto obličeje pošlu pouze na přání ve vzkazu... Dole a prsa: dole jsem vyholená, chloupky si ale na pahorku udržuji v plné kráse. Pevná prsa číslo 1-2 :-)

KDE:

U mne v maringotce v krásném prostředí podorlické polosamoty. V maringotce je sprcha i WC.

Těším se na Tebe a snad spolu zažijeme krásné a vzrušující zážitky... :-)

Poskytované služby
KlasikaMasážStriptýz

Aletheia pracuje v privátu U Lesní víly, Žamberk

Personál privátu U Lesní víly

Aletheia, privát ŽamberkAletheia, privát Žamberk
35 let
160 cm
50 kg
Prsa č.1
DIVOKÁ, PŘIROZENÁ, VÁŠNIVÁ, INSTINKTIVNÍ, INTELIGENTNÍ, VZDĚLANÁ A POHLEDNÁ ŽENA... !!! KONTAKT POUZE PŘES...