Aletheia
AletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheiaAletheia
33 let
160 cm
49 kg
Prsa č. 1
Hnědé
 
774 293 850
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se nedovoláte Volejte Po - Út, Čt - Pá: 07:30-15:00, St: 07:30-12:30, So - Ne: nepracuje
HLEDÁŠ NĚCO VÝJIMEČNÉHO? HLEDÁŠ KNĚŽKU LÁSKY, HÉTERU...ŽENU, KTERÁ SI VÁŽÍ POSVÁTNÉHO STAROBYLÉHO ŘEMESLA A S LÁSKOU A POCTIVĚ JEJ VYKONÁVÁ? KTERÁ MILUJE PŘÍRODU A TOUŽÍ ŽÍT V SOULADU S PŘÍRODOU JAKO ZCELA SVOBODNÁ, DIVOKÁ, VÁŠNIVÁ A NEZÁVISLÁ BYTOST? ŽENU, KTERÁ CHCE NASLOUCHAT SVÉMU TĚLU, SVÝM SMYSLŮM A INSTINKTŮM...

PŘIROZENÁ, NESPOUTANÁ, SVOBODOMYSLNÁ A ZKUŠENÁ KNĚŽKA LÁSKY (A LESNÍ VÍLA) TĚ RÁDA POZVE DO SVÉHO PŘÍRODNÍHO KRÁLOVSTVÍ NA POLOSAMOTĚ NEDALEKO ŽAMBERKA A ZASVĚTÍ DO TĚCH NEJSMYSLNĚJŠÍCH ZÁŽITKŮ, JAKÉ SI ZATÍM NEUMÍŠ ANI PŘEDSTAVIT - S LÁSKOU A ÚCTOU KE VŠEM MUŽŮM... PRACUJI SKRZE VĚDOMÝ DOTEK CELOSTNÍ SMYSLNÉ TANTRICKÉ MASÁŽE, NABÍZÍM TAKÉ NA PŘÁNÍ SEXUÁLNÍ SLUŽBY (VŠE MIMO ANÁLNÍ SEX) A POSKYTUJI SEXUÁLNÍ A VZTAHOVOU TERAPII (PORUCHY EREKCE, EJAKULACE, NEFUNKČNÍ STEREOTYPNÍ VZTAHY A SEX, APOD.)

RÁD BYS ZAŽIL NĚCO JINÉHO NEŽ JE KLASICKÝ NEOSOBNÍ SEX SE SPOLEČNICÍ, KTERÁ TĚ POŠLE DO SPRCHY, ANIŽ BY SI S TEBOU POPOVÍDALA, A POTÉ SI LEHNE NA POSTEL A STRPÍ TĚCH PÁR SPOLEČNÝCH CHVIL? NETOUŽÍŠ PO PŘEDSTÍRANÉM DIVADLE NEBO OBYČEJNÉ RYCHLOVCE S ŽENOU, KTERÁ NEUMÍ PRACOVAT SE SVOU JEMNOU ŽENSKOU ENERGIÍ A NEVÍ, ŽE KLÍČEM KE VŠEMU JE POMALOST A SMYSLNOST?

EXISTUJE TOTIŽ SEX, O KTERÉM NÁS VE ŠKOLE ANI V PORNU NEUČÍ... EXISTUJE SEX, KTERÝ JE PŘIROZENÝ, NANEJVÝŠ NAPLŇUJÍCÍ A SMYSLNÝ (PŘI NEMŽ MŮŽEŠ ZAŽÍVAT ORGASMICKÉ STAVY CELÉ HODINY) A KTERÝ NÁS SPOJUJE S ŽIVOTNÍ ENERGIÍ... RÁDA TI O NĚM POVYPRÁVÍM A ZASVĚTÍM TĚ DO NĚJ ...

U MNE SE OHŘEJÍ JAKÝKOLIV MUŽOVÉ - STAŘÍ, MLADÍ, TLUSTÍ, TENCÍ, CHYTŘÍ, HLOUPÍ...KAŽDÝ MUŽ JE SVÝM ZPUSOBEM JEDINEČNÝ, ZAJÍMAVÝ A KRÁSNÝ...

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFO:

... Jsem divoká, přirozená, vášnivá, instinktivní, inteligentní, vzdělaná a pohledná mladá žena, která touží žít v souladu s přírodou jako zcela svobodná a nezávislá bytost. Chci naslouchat svému tělu, svým smyslům a instinktům. Rozum je skvělá věc, ale vše by mělo být v harmonii a rovnováze. Jestliže toužíš na chvíli vypnout, napojit se na své instinkty a nechat se vést svými smysly a spojit se se svým tělem, jsi na správném místě…

... Pracuji každý všední den od 7.30 do 15.00. Později nepracuji, ani víkendy.

... !!! Kontakt ideálně na e-mail jenprotutochvili@post.cz (reaguji každý den) nebo skrze sms na výše uvedené tel. číslo. Telefony většinou nezvedám (jsem telefony zahlcená a za chvíli bych nic jiného nedělala). Na sms odpovím maximálně do jedné hodiny :-) Daný den mám již většinou plno, proto se raději předem alespoň 1-2 dny dopředu objednej, přesto můžeš vyzkoušet, zda mám daný den ještě volno a napsat ráno či dopoledne sms :-)

... Vše probíhá u mne v útulné maringotce nedaleko Žamberka v krásném prostředí podorlické polosamoty (foto exteriéru i interiéru viz profil, k dispozici wc i sprcha). Provázet Tě bude (v zimě a v chladnějších dnech) praskající dřevo v mých milovaných kachlových kamínkách...

... Postiženým tělesně i duševně ráda poskytnu dokonce také "masážní eskort" do 20 km od Žamberka.


CO KONKRÉTNĚ NABÍZÍM A JAK PRACUJI:


1) SMYSLNÁ INTIMNÍ CELOTĚLOVÁ MASÁŽ PRO JEDNOTLIVCE I PÁRY

- nabízím celotělovou intimní smyslnou a smyslovou masáž celého těla, při které se bude doslova radovat každá Tvá buňka a při níž můžeš jednoduše zažít hluboké vnitřní prožitky, na které nejsi při normálním pohlavním styku zvyklý či zvyklá. Jde o postupné zcitlivování těla i mysli, jež následně mohou zažívat nejenom větší potěšení při samotném pohlavním styku, ale také více radosti a vitality v běžném životě.

- masáž probíhá v intimní atmosféře svíček a vonných esenciálních olejů (můžeš si vybrat z pěti mnou namíchaných originálních vonných kompozic, která Ti právě udělá nejlépe a podpoří Tvou energii)

- zažiješ úvodní rituál, jemnost doteků, ale i dalších předmětů jako jsou kožešinky, peříčka, horké ručníky a další..

- samozřejmostí je celotělová olejová smyslná masáž

- způsob zakončení nechám na Tobě - nabízím Ti královský, poctivý a velmi pomalý rituál uctění Tvého penisu, završený rozkoší, jakou jsi ještě nezažil (dávám si velmi záležet). Možná je také léčivá masáž prostaty (mužského "bodu G", který nabízí mnohonásobné orgasmy podobné těm ženským) nebo pohlavní akt.

- možnost je i čtyřruční smyslná masáž v délce 1h nebo 2h (v doprovodu druhé sympatické mladé masérky) či masáž páru (např. Tebe a partnerky).

- tantrická smyslná masáž je zároveň velmi léčivá i relaxační a zde jsou její benefity:

...Probouzí životní a sexuální energii
....Zesiluje lásku k vlastnímu tělu
...Poznání sebe sama do hloubky
...Zesiluje prožitek a citlivost intimních partií
...Prohlubuje vztah s partnerem
...Odbourává bloky
...Pomáhá při problému s erekcí, předčasnou ejakulací nebo nízké chuti na milování

- !!! Nenabízím klasický sex jako společnice, jelikož oba víme, že toto není dlouhodobé řešení, mohu Ti však nabídnout Tvou situaci efektivně a jednou provždy vyřešit. Pracuji jak se sexuální energií (tedy skrze tělo), tak skrze duši. Z mých zkušeností s klienty vím, že na každou situaci je řešení, přestože jej zrovna nyní nevidíme... !!!


2) SEXUÁLNÍ A VZTAHOVÉ PORADENSTVÍ PRO JEDNOTLIVCE I PÁRY

- žiješ dlouhodobě ve vyhaslém vztahu nebo manželství, kde jsi vystřÍlel/a snad všechny možnosti a nyní jsi pouze v rezignované fázi?

- máš problémy navazovat se ženami/muži kontakt? Stydíš se, cítíš se nejistý/á a nevíš, co na druhé pohlaví platí?

- jsi dlouho sám(a) a zkrátka i po "vydatných snahách" nemůžeš natrefit na tu pravou či na toho pravého nebo vůbec na jakoukoliv fajn ženu či muže?

- máš jakýkoliv sexuální problém? Případně jej již dlouhodobě řešíš, ale řešení v nedohlednu? Např. předčasná ejakulace, poruchy erekce, sexuální ochladnutí, neschopnost orgasmu s partnerem či partnerkou apod.?

- pracuji také s energií Kundalini, která je velmi úzce spojena právě s životní a sexuální energií. Kundalini neboli hadí síla je naše životní síla, často symbolizovaná hadem. Tato energie je u většiny lidí blokovaná, protože jsme ztratili kontakt s naším nitrem z důvodu zranění a traumat vzniklých v prenatálním životě nebo v dětství. Navíc si ji blokujeme sami díky našemu životnímu stylu a myšlení.


3) VÝROBA VŮNĚ NA MÍRU

...aneb každá bytost je naprosto originální...

Ráda se s Tebou setkám, nahlédnu pod pokličku Tvé duše a do týdne pro Tebe stvořím 10 ml vůni na alkoholové přírodní bázi (ve flakonku) nebo na olejové bázi (v roll-onu). Poskytuji ideálně v rámci terapie a poradenství - vůně souzní s nositelem a připomíná mu jeho (aktuální) cestu či úkol zde na zemi...

Vůně sestává z těch nejkvalitnějších esenciálních olejů (používám i ty nejdražší a nejvzácnější jako je damašská růže, jasmín či například tuberóza a mnohé další), z poutní neratovské vody v Orlických horách a alkoholu (v případě klasického parfému) či panenského jojobového oleje (v případě olejového parfému).

...vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...


TĚŠÍM SE NA TVOU NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE SPOLEČNĚ PROŽIJEME NÁDHERNÉ CHVÍLE :-)

Poskytované služby
KlasikaMasáž

Aletheia pracuje v privátu U Lesní víly, Žamberk

Personál privátu U Lesní víly

Aletheia, privát ŽamberkAletheia, privát Žamberk
33 let
160 cm
49 kg
Prsa č.1
HLEDÁŠ NĚCO VÝJIMEČNÉHO? HLEDÁŠ KNĚŽKU LÁSKY, HÉTERU...ŽENU, KTERÁ SI VÁŽÍ POSVÁTNÉHO STAROBYLÉHO ŘEMESLA A S...