Sarah
SarahSarahSarah
40 let
170 cm
81 kg
Prsa č. 4
Hnědé
 
792 296 000
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se nedovoláte Volejte Po - Pá: 09:00-24:00, So: 13:00-24:00, Ne: 13:00-18:00
Vážení a milí pánové.
Dovolte mi, abych se Vám představila, jmenuji se Sarah, pro přátelé Sára a je mi 40 let. Jsem obyčejná zralá žena se smyslem pro humor, s nápaditostí a ovládám kouzlo masáží, masáže se staly mojí vášní a radostí, avšak Vám ráda ve svých volných chvílí poskytnu příjemnou společnost a pro Vás to bude neobyčejný relax.

Máte-li situaci, kdy je vhodné být v páru na konkrétní společenskou událost, zatímco v okolí nemáte nikoho, kdo by Vás na událost doprovodil a tvořil Vám společnost u oběda či večeře, ve vířivce a do kina, na oslavě, na partičku kulečníku, sportovní událost a SW party ráda Vám nabídnu seriózní SPOLEČENSKÝ DOPROVOD KONKRÉTNÍ NA JEDNU AKCI – UDÁLOST. Společenský doprovod využívají muži při nákupech, dočasně osamělý muži doma, na služebních cestách bez partnerky, kteří si občas rádi dopřejí společnost, jedná se o ryze doprovod na událost společenského charakteru, při zachování dobrých mravů od přivítání až po rozloučení, avšak jeho součástí může být Vámi zvolená masáž před i po společenské akci.

JSEM MASÉRKA, MOJI NABÍDKU MASÁŽÍ NALEZNETE ZDE NA SERVERU SEXteckaCZ, HLEDEJTE V HORNÍ LIŠTĚ EROTICKÉ MASÁŽE, KRAJ VYSOČINA.

Mít společnost příjemné a sympatické ženy na služební cestě, sportovních aktivitách, wellness, víkendovém pobytu i se svými dětmi a dovolenou je služba SPOLEČENSKÉHO PRAVIDELNÉHO ANEBO DLOUHODOBÉHO DOPROVODU, v mém případě jako zpestření všedních dnů, mám vskutku neobyčejného zajímavého koníčka.

Ve svém volném čase ráda poznávám zajímavé a inspirativní lidi, zajdeme na kávu či čaj, na skleničku ve večerních hodinách a při oboustranných sympatií se domluvíme na společenském doprovodu.

Se svými klienty mám domluvena přesná pravidla, zásady a jejich potřeby a přání, které dodržuji.

Zamilovanost jsem nepatří, nestalo se mi to, avšak s některými muži je mi velice příjemně a s některými jen příjemně.

Milostný akt nevyhledávám, sex za peníze neposkytuji, pokud chci a mám chuť prožít více vedou mě k tomu sympatie, působení chemie a spontánní průběh v tu danou chvíli, dokáži se ovládat do doby kdy muž dá najevo, že cítí to samé, poté se tato skutečnost nepromítne v ceně, souhlasili oba.

Předně Vám musím říci, domluva je předem, aby nedošlo k nedorozumění.

Těším se na Vás. SÁRA.

Při vážném zájmu o společenský doprovod mě kontaktujte s předstihem, a to v čase 9-18 hodin.


Poskytované služby
MasážDoprovod

Sarah pracuje v privátu Oaza - relaxu Jihlava, Jihlava

Personál privátu Oaza - relaxu Jihlava

Sarah, privát JihlavaSarah, privát Jihlava
40 let
170 cm
81 kg
Prsa č.4
Vážení a milí pánové. Dovolte mi, abych se Vám představila, jmenuji se Sarah, pro přátelé Sára a je mi 40...