Sarah
SarahSarahSarah
40 let
170 cm
81 kg
Prsa č. 4
Hnědé
 
792 296 000
mapamapa

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se nedovoláte Volejte Po - Pá: 09:00-24:00, So: 13:00-24:00, Ne: 13:00-18:00
Vážení a milí pánové.
Dovolte mi, abych se Vám představila, jmenuji se Sarah, pro přátelé Sára, jsem obyčejná zralá žena se smyslem pro humor, s nápaditostí a ovládám kouzlo masáží, masáže se staly mojí vášní a radostí, avšak Vám ráda ve svých volných chvílí poskytnu příjemnou společnost a pro Vás to bude neobyčejný relax.
Ve svém volném čase ráda poznává zajímavé a inspirativní lidi.
Ráda Vám poskytnu společenský doprovod, pokud máte situaci, kdy je vhodné být v páru na konkrétní společenskou událost např. zajdu na kávu či čaj, na skleničku ve večerních hodinách, zpříjemním společnost u oběda či večeře, ve vířivce a do kina, na oslavě, na partičku kulečníku, sportovní událost a SW party. Mít moji příjemnou společnost na služební cestě, sportovních aktivitách, wellness, víkendovém pobytu i se svými dětmi a dovolenou je služba společenského doprovodu anebo dlouhodobého doprovodu za předpokladu oboustranných sympatií a mít si co říct, v mém případě jako zpestření všedních dnů, mám vskutku neobyčejného zajímavého koníčka.
Jedná se o ryze doprovod na událost společenského charakteru, při zachování dobrých mravů od přivítání až po rozloučení, avšak jeho součástí může být Vámi zvolená masáž před i po společenské akci.

Se svými klienty mám domluvena přesná pravidla, zásady a jejich potřeby a přání, které dodržuji.

JSEM MASÉRKA,
velmi dobře znám kouzlo masáží v podobě příjemných jemných dotyků a teplého oleje. Přijďte uvolnit tělo i mysl, zapomenout na starosti všedních dní a nechat se mnou hýčkat. Můžu Vám nabídnout několik druhů masáží, např. masáže klasické relaxační, relaxačně – erotické zakončené vždy a pouze masáží penisu, erotické a stále více oblíbené masáže noční, a v případě oboustranných sympatií i masáže vzájemné a služby pro muže, např. koupele pro muže a intimní kadeřnictví.

Těším se na Vás.

NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO.!
KONTAKTNÍ E-MAIL: info@masaze-pro-muze.cz


Poskytované služby
MasážDoprovod

Sarah pracuje v privátu Oaza - relaxu Jihlava, Jihlava

Personál privátu Oaza - relaxu Jihlava

Sarah, privát JihlavaSarah, privát Jihlava
40 let
170 cm
81 kg
Prsa č.4
Vážení a milí pánové. Dovolte mi, abych se Vám představila, jmenuji se Sarah, pro přátelé Sára, jsem obyčejná...