Nella
NellaNellaNellaNellaNellaNellaNella
24 let
172 cm
80 kg
Prsa č. 5
Blond
 
721 649 615
mapamapa i na escort

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se dovoláte Volejte Denně 10:00-24:00
Jmenuji se Nella. Jsem prsatá blondýnka se slabostí pro starší pohodové sympaťáky, kteří hledají relax a rozptýlení od všedních dnů a kteří dávají přednost soukromí a diskrétnosti. Mám opravdu velká a pevná přírodní prsa a větší kulatější zadeček. Nenabízím jen prázdný monotónní sex, ale příjemně strávený čas v ještě příjemnější společnosti :)

Mám ráda líbání, které závisí na našich vzájemných sympatiích, dále mazlení, orálek s ochranou, lízání, 69 a pochopitelně klasiku, kde můžeme vystřídat všechny polohy, které nás jen napadnou. No a v neposlední řadě příjemnou usměvavou společnost :-) Nenabízím análek, piss, výstřik do pusinky či na obličej ani jiné podobné praktiky. Mé službičky nejsou rozmanité, za to jsou vždy poskytovány s chutí a úsměvem na tváři :)

Pokud nemáš čas nebo se ti nechce přijet ke mně, mohu přijet v rámci Brna za tebou. Vše u mě záleží na domluvě. Budeš-li férový ty ke mně, budu i já k Tobě. Pokud jsem tě zaujala a rád bys mě poznal osobně, tak mi prosím zavolej. Sms a skrytá čísla jsou pro zbabělce, a o ty nestojím :) Těším se.

Poskytované služby
KlasikaDoprovod

Nella pracuje v privátu Nella Brno privat, Brno

Personál privátu Nella Brno privat

Nella, privát BrnoNella, privát Brno
24 let
172 cm
80 kg
Prsa č.5
Jmenuji se Nella. Jsem prsatá blondýnka se slabostí pro starší pohodové sympaťáky, kteří hledají relax a...