Kačenka
KačenkaKačenkaKačenkaKačenkaKačenkaKačenkaKačenkaKačenkaKačenka
23 let
170 cm
80 kg
Prsa č. 4
Blond
 
722 297 877
mapamapa i na escort

Server eroticke-privaty.cz je součástí skupiny SEX.cz. Při kontaktování této dívky prosíme uveďte, že voláte ze SEX.cz.

Právě teď se dovoláte Volejte Denně 10:00-24:00
!!! NOVÉ FOTKY !!!

Ahojky
Jmenuji se Kačenka. Jsem baculka pevných tvarů s velkým přírodním poprsím a kulatým zadečkem. Mám ráda starší muže (30+), které tímto zvu do svého soukromí na příjemné a ničím nerušené odreagování plné rozkoše a vzrušení. Jsem dívka se submisivními sklony, takže uvítám i dominantnější muže, kteří vědí, co chtějí a nebojí si to vzít ;-) V bytě jsem sama, takže ti opravdu mohu zaručit maximální soukromí a diskrétnost.
Co se týče nabízených služeb tak nabízím GFE - tedy pocit opravdové přítelkyně, který zahrnuje: společnou spršku, mazlení, líbání (závisí na sympatiích), lízání, 69, orálek (může být i hluboký) a sexík. Dělám jen to, co mám ráda a co je mi příjemné. V zájmu zachování zdraví nás obou dělám veškeré službičky vždy jen a pouze s ochranou. Nejsem certifikovaná masérka, proto nenabízím žádné druhy masáží, děkuji za pochopení.

Pro domluvení schůzky mi zavolej minimálně půlhodinky předem. Schůzku lze domluvit jen telefonicky vždy v aktuální den, nikoliv den či více předem. Najdeš mě na P10 kousek od Bohemky, kde se dá bezplatně zaparkovat. Jsem obyčejná milá holka vždy s úsměvem na tváři a dobrou náladou, která ti ráda zpříjemní den :-)


Poskytované služby
KlasikaDoprovod

Kačenka pracuje v privátu Diskrétní něžnosti, Praha 10

Personál privátu Diskrétní něžnosti

Kačenka, privát Praha 10Kačenka, privát Praha 10
23 let
170 cm
80 kg
Prsa č.4
!!! NOVÉ FOTKY !!! Ahojky Jmenuji se Kačenka. Jsem baculka pevných tvarů s velkým přírodním poprsím a...